Anna Mucha i Andrzej Grabowski gośćmi I odcinka nowego cyklu podcastów „Sztuka Łączenia” Rémy Martin

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Mucha i Andrzej Grabowski gośćmi I odcinka nowego cyklu podcastów „Sztuka Łączenia” Rémy Martin

„Sztuka Łączenia” Rémy Martin to nowy cykl podcastów prowadzonych przez Kubę Wojewódzkiego.Jego gośćmi są osoby z szeroko pojętego świata kultury i sztuki, połączone w zaskakujące duety.

Pierwszy odcinek podcastów „Sztuka Łączenia” stał się punktem przecięcia ścieżek Anny Muchy i Andrzeja Grabowskiego. Co ich łączy? Paradoksalnie oboje nie planowali zostać aktorami. Po raz pierwszy udzielili wspólnie wywiadu, intrygując łączącymi ich kontrastami i nieoczywistymi podobieństwami. Czym zaskoczyła Anna Mucha – najpopularniejsza polska seksbomba? Dlaczego o Andrzeju Grabowskim mówią, że jest aktorem klasy A, grającym w filmach kategorii B? 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To była rozmowa o życiu, karierze, a przede wszystkim o tytułowej sztuce łączenia: sukcesów, porażek, poglądów, smaków. Prowadzącemu i gościom towarzyszył koniak Rémy Martin, zaserwowany w nowoczesnym i prostym koktajlu Rémy Ginger. Aby go przygotować wystarczy połączyć Rémy Martin VSOP z ginger ale i kawałkiem limonki.

Cykl podcastów „Sztuka Łączenia” Rémy Martin publikowany jest na dedykowanym kanale YouTube „Sztuka Łączenia”. Kolejnymi gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą: eteryczna Natalia Szroeder i twórca żartów dla osób o mocnych nerwach – Łukasz Lotek Lodkowski. Premiera drugiego odcinka już 3 września. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij