Nike stworzył buty idealne do siedzenia w domu

Nike stworzył buty idealne do siedzenia w domu

Nike zaprezentował niedawno nowy model sneakersów – Offline, czyli butów idealnych do „nicnierobienia”, które posiadają dwie specjalne wkładki wymieniane w zależności od naszego nastroju.

Podczas pierwszych miesięcy pandemii koronawirusa niewątpliwie znaczną część dnia spędzaliśmy w domu. Wakacje oraz wysokie temperatury sprawiły, że powoli zaczęliśmy opuszczać nasze ciepłe gniazdko, lecz nieubłaganie zbliżająca się jesień z pewnością spowoduje, że ponownie zaszyjemy się w swoich czterech kątach. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z tej okazji marka Nike zaprezentowała nowy model butów, stworzony z myślą o leniwym spędzaniu czasu w domowym zaciszu. Swego rodzaju antysneakersy o nazwie „Offline” swoim wyglądem przypominają połączenie tradycyjnych klapków, Crocsów, a nawet butów dla dzieci. No cóż, może nie brzmi to zachęcają, ale marka z góry zapowiedziała, że w przypadku tego modelu nacisk został położony na wygodę, a nie wygląd. 

Sneakersy Offline posiadają dwie wkładki wymieniane w zależności od naszego nastroju i samopoczucia – Sensation 001 ze strategicznie rozmieszczonymi wypustkami zapewniają naszym stopom relaksacyjny masaż, natomiast Sensation 002 przeznaczone są do długiego przylegania do stóp i tym samym – zapewniają nam dłuższy komfort. 

Ponadto jak łatwo można zauważyć, buty zapinane są na specjalny rzep, dzięki któremu sami możemy je dopasować do naszej stopy. 

Sneakersy Offline dostępne będą w sprzedaży już od 28 sierpnia, w dwóch wersjach kolorystycznych – białym i czarno-białym. 

PS

Niedawno do „nicnierobienia” zachęcało nas też ONZ w swojej nowej kampanii pod hasłem „Global Goals”. 

PS2

W 2018 roku marka Nike zaprezentowała nietypowe legginsy Pro-Chiller, które zostały stworzone do wylegiwania się na kanapie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij