Bezalkoholowa libacja na skwerku w 10. rocznicę „Libacji na skwerku” – Agencja Nie Do Ogarnięcia dla browaru Inne Beczki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bezalkoholowa libacja na skwerku w 10. rocznicę „Libacji na skwerku” – Agencja Nie Do Ogarnięcia dla browaru Inne Beczki

Dziś przypada 10. rocznica publikacji najsłynniejszego newsa w historii polskiego dziennikarstwa -„Libacji na skwerku”. Tekst ukazał się w Gazecie Wrocławskiej 21.08.2010 roku i od tego czasu internauci co roku obchodzą rocznicę tego wydarzenia.

Dodatkowo w tym roku w wydarzeniu na Facebooku „10. rocznica libacji na skwerku” udział zadeklarowło ponad 24 tys. osób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od kilku lat rośnie w Polsce moda na piwa bezalkoholowe. Dlatego zaproponowaliśmy browarowi “Inne beczki”, aby napisał historię libacji na skwerku na nowo – mówi Marcin Sikorski, dyrektor kreatywny w Agencji Nie Do Ogarnięcia. 

W efekcie dziś na portalu internetowym Gazety Wrocławskiej ukazał się artykuł „Libacja w 10. rocznicę Libacji na skwerku”. Historia fikcyjnej libacji potoczyła się podobnie jak 10 lat temu – nikogo nie ukarano. Tym razem jednak funkcjonariusze odkryli, że na miejscu grupa kobiet i mężczyzn raczyła się smakiem... bezalkoholowego piwa FREE IPA z browaru Inne Beczki. 

– Free IPA jak na przedstawiciela stylu India Pale Ale przystało jest potężnie nachmielona – w tym wypadku amerykańskimi chmielami, którym piwo zawdzięcza cytrusowe i żywiczne aromaty. Przełamujemy tym piwem stereotyp piwa bezalkoholowego, jako jasnego napoju bez wyrazu, a samą akcją chcemy zwrócić uwagę, że jego smakiem można się cieszyć wszędzie, nawet na miejskim skwerku – wyjaśnia Kapitan Innych Beczek, Jakub Szulczewski. 

Akcję wspiera serwis „Nagłówki nie do ogarnięcia” należący do Agencji Nie Do Ogarnięcia. Browar Inne Beczki w swoich social media organizuje natomiast konkurs, w którym poszukuje innych skwerków, na których z przyjemnością można napić się bezalkoholowego piwa. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij