Player.pl pokaże finał konkursu Papaya Young Directors

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Player.pl pokaże finał konkursu Papaya Young Directors

Już 5 września w Teatrze Studio w Warszawie odbędzie się gala konkursu dla młodych filmowców Papaya Young Directors, która pierwszy raz w historii tej inicjatywy będzie szeroko transmitowana w serwisie Player.pl.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami i kwestiami bezpieczeństwa uwarunkowanymi pandemią COVID-19, finał konkursu został ograniczony z wielotysięcznego festiwalowego przedsięwzięcia do widowiska telewizyjnego, które będzie szeroko pokazywane dzięki serwisowi Player.pl. Transmisja z finału będzie dostępna w formule FreeVOD, czyli bez opłat i bez reklam.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pandemia covid-19 przeniosła wiele ważnych eventów do świata online. Gala Papaya Young Directors to najlepsze produkcje młodych twórców i fantastyczne wykony uznanych gwiazd. Cieszymy się, że to wyjątkowe wydarzenie branży kreatywnej zdecydowało się zagościć u nas! Wierzymy, że jego digitalowa odsłona spotka się z uznaniem widzów – mówi Anna Sawa, head of digital communication strategy platformy Player.pl

Streaming rozpocznie się o 20:30, a imprezę uświetnią występy artystów wytwórni Kayax – Natalii Przybysz, Barbary Wrońskiej i Skubasa.

Transmisję gali na Playerze obejrzeć będzie można również w 13 miejscach w całej Polsce: Krakowie (Forum Przestrzenie), Katowicach (Sztauwajery w trakcie Tauron Nowa Muzyka online), Gdańsku (Ulica Elektryków by Crane), Gdyni (Gdyńskie Centrum Filmowe), Poznaniu (Laba.Land), Łodzi (Strefa Piotrkowska 217), Wrocławiu (Charlotte oraz Wyspa Tamka) i Bydgoszczy (Landshaft). Relację z gali będzie można zobaczyć również w Warszawie – w Charlotte Bouillon przy Nowym Świecie, Fali – Pawilonie nad Wisłą, Zaczarowanym Ogrodzie (Jazdów) oraz na Placu Defilad.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij