Powstała nowa agencja produkcyjna Swipe Up

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Powstała nowa agencja produkcyjna Swipe Up

Natalia Czapracka i Joanna Dobrowolska tworzą kreatywną agencję produkcyjną pod nazwą Swipe Up, specjalizującą się w produkcji kampanii contentowych, opartych o zdjęcia i wideo.

Swipe Up zapewnia pełną obsługę produkcji zdjęć, filmów i wydarzeń, m.in. reprezentując fotografów, którzy wypracowali własny, oryginalny język wizualny w różnorodnych branżach. Nowa agencja działa od czerwca 2020 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Unikalnym i dość nowym rozwiązaniem, które oferuje Swipe Up są sesje wyjazdowe, na które agencja zaprasza różnych, niekonkurencyjnych klientów. Dzięki temu każdy z nich otrzymuje pakiet zdjęć i wideo, skrojony pod jego potrzeby w znacznie niższej cenie.

– Pandemia postawiła przed rynkiem nowe wyzwania, na które zdecydowałyśmy się odpowiedzieć. Marki stale potrzebują contentu do zasilania swoich kanałów social mediowych, podczas gdy możliwości produkcyjne i budżetowe są bardzo niepewne i często ograniczone. To wymaga nowego podejścia do współpracy i elastycznych rozwiązań i w tym upatrujemy naszą szansę – mówi Joanna Dobrowolska.

– Oferujemy absolutnie kompleksową obsługę – od przygotowania koncepcji, poprzez nadzór produkcyjny, aż po przekazanie gotowych materiałów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dobierając starannie zespół spośród sprawdzonych przez nas dostawców – dopowiada Natalia Czapracka.

Założycielki budowały swe doświadczenie w największych zespołach kreatywno-strategicznych, m.in. DDB, H2O Creative oraz po stronie klienta, m.in. Play, Samsung.

W portfolio agencji już znaleźli się pierwsi klienci zarówno z Polski, jak i zza granicy, a efekty współpracy pojawią się już wkrótce.

Więcej informacji nt. agencji znajduje się na stronie swipe-up.pl i www.instagram.com/swipe_up_agency

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij