Trwa Festiwal Rozwoju Kariery – otwarte wykłady online

Trwa Festiwal Rozwoju Kariery – otwarte wykłady online

Ostatnie pół roku pokazało wszystkim jak ważna jest otwartość na nowe wyzwania i elastyczność. I chociaż w poprzednich latach spotykaliśmy się z Państwem podczas dnia otwartego bezpośrednio na naszym kampusie, w tym roku postanowiliśmy kontynuować Festiwal, ale w wersji online.

Przez 6 dni zapraszamy na premiery wykładów przygotowanych specjalnie na ten dzień przez naszych wykładowców.

Na stronie festiwalu jest już także dostępna ankieta dot. kształcenia zdalnego – jej wypełnienie pozwala na skorzystanie ze zniżki 10% na całą ofertę edukacyjną studiów podyplomowych i MBA w roku akademickim 2020/2021.

W pierwszym tygodniu festiwalu zapraszamy na premiery nagrań:

  • Już dostępne! – Aplikacje monitorujące covid-19 – komentarz prawny do dyskusji nad ochroną prywatności – swoim doświadczeniem podzieli się Justyna Wilczyńska-Baraniak, adwokat, kierownik studiów podyplomowych Prawo w biznesie nowych technologii.

  • Już dostępne! – Moda bez poczucia winy – fakty i mity, czyli sztuka zrównoważonego rozwoju – wykład przygotowała Agnieszka Oleksyn-Wajda, radca prawny, kierownik studiów podyplomowych m.in. Prawo ochrony środowiska, Prawo w biznesie nowych technologii oraz Prawo i zarządzanie w sektorze mody, dyrektor Instytutu Zrównoważonego Rozwoju.

  • Dostępne od piątku – Nowoczesne zarządzanie sprzedażą – jak efektywnie wykorzystywać trendy technologiczne do generowania wzrostu sprzedaży? – rozmawiać będą: Karol Stępień, ekspert fintech i bankowości, kierownik studiów Nowoczesne zarządzanie sprzedażą, Adrianna Wardzała, specjalista marketingu B2B i sprzedaży, wykładowca studiów Nowoczesne zarządzanie sprzedażą oraz Bartłomiej Kołodziejczyk, dyrektor w dziale technology consulting PwC, wykładowca studiów Nowoczesne zarządzanie sprzedażą.

W kolejnym tygodniu zachęcamy do obejrzenia następujących wykładów:

  • Poniedziałek, 21.09. – Home staging – nowy wymiar sprzedaży nieruchomości – swoimi doświadczeniami podzielą się: Anita Nowak oraz Patryk Nowak, którzy kierują naszymi studiami podyplomowymi Home staging i aranżacja wnętrz – nowy wymiar sprzedaży nieruchomości, StudeoGroup.

  • Wtorek, 22.09. – Kariera w branży farmaceutycznej – jakich kompetencji poszukuje branża? Wykład przygotowali dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia; dr Rafał Zyśk, ekspert Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia, kierownik i współautor programu podyplomowego Zarządzanie w sektorze farmaceutycznym; Marcin Pieklak, partner w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka (DZP), współautor programu, a także Izabella Dessoulavy-Gładysz, PA & communication business partner pharma & consumer healthcare CEE, Bayer oraz Agnieszka Krzyżanowska, head of health economics, market access and reimbursement w Janssen-Cilag Polska, wykładające w programie podyplomowym Zarządzanie w sektorze farmaceutycznym.

  • Środa, 23.09. – Praca zdalna w czasie pandemii – prawa i obowiązki stron stosunku pracy dotyczące wykonywania pracy zdalnej podczas pandemii – prezentację nagrali: dr Magdalena Rycak, radca prawny w Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR, kierownik studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace oraz Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji; dr Artur Rycak, adwokat w Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR, wykładowca studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace, a także kierownik studiów Prawo podatkowe oraz dr Marlena Sakowska-Baryła, radca prawny, partner w kancelarii Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelaria Radców Prawnych, wykładowca studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji.

Wszystkie wykłady będą dostępne na stronie internetowej Festiwalu przez cały czas jego trwania. Ankieta umożliwiająca skorzystanie ze zniżki na studia otwarta będzie do 25.09.2020 do godz. 20:00.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego od ponad 10 lat szkoli profesjonalistów na studiach podyplomowych, MBA, podczas szkoleń i warsztatów. Programy tworzone są przez praktyków – dla praktyków. Koncentrują się na wiedzy i umiejętnościach, które można jak najpełniej wykorzystać w środowisku zawodowym.

Pełna lista kierunków studiów podyplomowych i programów MBA dostępna jest na stronie: ckp.lazarski.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji: [email protected] lub tel. 22 54 35 322
Centrum Kształcenia Podyplomowego, Uczelnia Łazarskiego, ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij