Columbus Energy połączył łódzkie kluby piłkarskie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Columbus Energy połączył łódzkie kluby piłkarskie

Columbus Energy został Oficjalnym Sponsorem dwóch pierwszoligowych drużyn piłki nożnej – ŁKS Łódź i Widzew Łódź. Podczas wczorajszego meczu oba rywalizujące z sobą zespoły promowały jedną firmę, a logo Columbusa zdobiło oba trykoty.

– Postanowiliśmy wesprzeć oba łódzkie kluby piłkarskie z kilku względów. Przede wszystkim, z powodu atrakcyjnego Programu Afiliacyjnego, który dostarczymy klubom, jak też ich sympatykom i kibicom. Jako wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki w Polsce z pewnością zwiększymy świadomość na temat fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii wśród różnych grup odbiorców. Pewnej pikanterii dodaje też fakt, że choć oba kluby rywalizują ze sobą na murawie, to będą się znakomicie uzupełniać w „dawaniu dobrej energii”, czyli promowaniu neutralności energetycznej – komentuje Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy S.A.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przedstawiciele Zarządów ŁKS Łódź, Widzew Łódź oraz Columbus Energy podpisali umowy sponsorskie i zakomunikowali rozpoczęcie współpracy podczas konferencji prasowej 14 września br. w Urzędzie Miasta Łodzi.

Dzięki podpisanemu porozumieniu, kibice ŁKS Łódź oraz Widzew Łódź będą mogli realnie wesprzeć swoje kluby. Wystarczy, że skorzystają z oferty Columbus Energy na instalacje fotowoltaiczne, a za każdą realizację usługi wskazany przez kibica klub otrzyma ustaloną wcześniej kwotę. Oferta jest przeznaczona dla konsumentów firm. Szczegóły Programu Afiliacyjnego będą dostępne na stronach klubów oraz firmy Columbus Energy.

Pierwszy mecz Widzewa Łódź i ŁKS-u Łódź z logotypem Columbus Energy został rozegrany w ramach rozpoczynających się derbów, na stadionie Widzewa. Zwycięską drużyną okazali się Gospodarze spotkania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij