Maciej Maniewski ambasadorem marki Panasonic

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maciej Maniewski ambasadorem marki Panasonic

Panasonic rozpoczyna długofalową współpracę z ambasadorem marki – Maciejem Maniewskim, mistrzem fryzjerstwa i twórcą Akademii Maniewski, który do 2022 roku będzie wspierał markę w działaniach wizerunkowych.

Maciej Maniewski jest związany z fryzjerstwem od ponad dwudziestu pięciu lat. Jest właścicielem siedmiu salonów fryzjerskich zlokalizowanych w prestiżowych lokalizacjach w Polsce oraz założycielem Akademii Maniewski, w której szkolą się najlepsi fryzjerzy w kraju. Od lat współpracuje z branżą fashion i jest stylistą na planach filmowych. W 2016 roku zadebiutował jako prowadzący program „Afera fryzjera“ na antenie TVN Style.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach współpracy Maciej Maniewski będzie brał czynny udział w działaniach promocyjnych marki oraz promował markę w social media, występował jako ekspert w tutorialach związanych z pielęgnacją i stylizacją włosów.

Współpraca obejmie w szczególności promocję suszarek Panasonic EH-NA98 oraz EH-NA65CN/K wyposażonych w innowacyjną technologię nanoe, która zapewnia poprawę kondycji włosów i pielęgnuje skórę głowy. Cząsteczki nanoe wnikają w głąb włosów, zapewniając im optymalny poziom nawilżenia, dzięki któremu włosy są wyraźnie gładsze, lśniące, nie puszą się i łatwiej poddają stylizacji oraz modelowaniu. Jedyna taka technologia od Panasonic.

To nie pierwszy raz, kiedy Maciej Maniewski wspiera markę Panasonic. W przeszłości Maciej m.in. nagrywał poradniki związane z pielęgnacją włosów, w których prezentował pielęgnacyjne funkcje suszarek Panasonic.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij