Lokalna oferta AMS w kampanii #AMSpoSąsiedzku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lokalna oferta AMS w kampanii #AMSpoSąsiedzku

Od połowy września 2020 r. na ulicach 8 największych polskich miast można zobaczyć nową kampanię wizerunkową AMS – #AMSpoSąsiedzku skierowaną do lokalnych przedsiębiorców. Na nośnikach reklamy zewnętrznej pracownicy AMS opowiadają sąsiadom m.in. o swoich pasjach i zainteresowaniach.

Ania, Martyna, Dorota, Damian, Maciek, Aneta, Patrycja i Monika – to pracownicy AMS, którzy na co dzień współpracują z lokalnymi i ogólnopolskimi firmami, promując ich usługi i produkty na nośnikach reklamy zewnętrznej. Doradzają i koordynują realizację kampanii reklamowych zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja #AMSpoSąsiedzku jest okazją do wzajemnego poznania się z przedsiębiorcami i zaproponowania im kompleksowej oferty kampanii reklamowej skierowanej do lokalnej społeczności.

 – W kampanii #AMSpoSąsiedzku nasi pracownicy opowiadają o swoich zainteresowaniach i pasjach, często związanych z miastem, w którym mieszkają i pracują. To doskonała okazja, by zbliżyć się do odbiorców, pokazać tę najważniejszą stronę naszej firmy – ludzi i jednocześnie przedstawić w praktyce, jakie możliwości daje reklama zewnętrzna – mów Zbigniew Kaczmarek, dyrektor Działu Sprzedaży Bezpośredniej i Agencyjnej AMS.

Kampania #AMSpoSąsiedzku to 8 różnych layoutów prezentowanych w 8 miastach (Warszawa, Wrocław, Tychy, Gdańsk, Łódź, Kraków, Szczecin, Poznań) na nośnikach Premium Citylight, Digital Citylight i Digital Indoor. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij