Mobile Vikings rusza z akcją „26 września wyciągnę brudy na Niskich Łąkach!” i będzie sprzątać Wrocław

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mobile Vikings rusza z akcją „26 września wyciągnę brudy na Niskich Łąkach!” i będzie sprzątać Wrocław

Wrzesień to miesiąc sprzątania świata. Z tej okazji już w najbliższą sobotę odbędzie się akcja „26 września wyciągnę brudy na Niskich Łąkach!” organizowana przez Mobile Vikings. Wrocławski operator społecznościowy zapewnia pełen asortyment potrzebny do sprzątania planety.

Wrocławskie tereny ogólnodostępne pełne są śmieci pozostawionych przez człowieka. Rekreacja rzadko idzie w parze z odpowiedzialnością za planetę. Najczęściej zostawiamy po sobie wstydliwe ślady w postaci foliowych reklamówek, puszek po piwie, plastikowych butelek czy niedopałków papierosów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

We wrześniu – miesiącu poświęconym Ziemi – Vikingowie zachęcają do powszechnej mobilizacji i zapraszają Wrocław do sprzątania okolic Niskich Łąk – jednej z ulubionych lokalizacji rekreacyjnych w mieście. „Marzy Ci się wyciąganie brudów? Świetnie się składa, bo gęste krzaczory, bujne trawy i kręte alejki na Niskich Łąkach czekają, aż zbierzesz wysokie śmieciowe plony!” – można przeczytać w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy… przyjść. Najlepiej zabrać ze sobą jak najwięcej osób – rodzinę, znajomych, dzieci. Vikingowie zapewniają worki, rękawiczki, kapitalną atmosferę i... niespodzianki. Zbiórka zaplanowana jest 26 września na godz. 11:00 na Moście Rakowieckim.

Działania propagujące sprzątanie świata i dbałość o środowisko naturalne to kolejna akcja społeczna Mobile Vikings. W sierpniu, z okazji Dnia Komara, operator – w ramach walki z tegoroczną plagą insektów – rozdawał wrocławianom darmowe budki dla jerzyków, zachęcając w ten sposób do ułatwiania pożytecznym ptakom życia w mieście – zwierzaki te potrafią zjeść do 20 tys. owadów dziennie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij