W Galerii Katowickiej trwa zbiórka dla Domu Aniołów Stróżów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W Galerii Katowickiej trwa zbiórka dla Domu Aniołów Stróżów

Nadal jest wiele dzieci potrzebujących opieki i wsparcia oraz młodzież, która nie znajduje zrozumienia u dorosłych i rówieśników. Dla nich wszystkich bezpieczną przystań tworzy 8 placówek Domu Aniołów Stróżów, z którym od niedawna współpracuje Galeria Katowicka.

Dom Aniołów Stróżów od ponad 25 lat prowadzi szeroko zakrojone działania na rzecz dzieci, młodzieży i rodzin z terenu Katowice – Załęże. W ramach organizacji funkcjonują świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, projekty uliczne oraz poradnia rodzinna, wspomagająca łącznie 80 rodzin. Każdego dnia jej pracownicy troszczą się o 130 osób w wieku od 2,5 do 18 lat, a w ciągu roku z ofertą nieodpłatnych zajęć i opieki docierają do około 600. Jednak aby działać, te wyjątkowe dla młodych ludzi miejsca potrzebują pomocy oraz zaangażowania prywatnych osób i instytucji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nasza działalność nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie, jakie otrzymujemy każdego dnia od samorządów, firm oraz indywidualnych darczyńców. Cieszymy się, że do tego grona dołącza także bliska lokalnej społeczności Galeria Katowicka. Mieszkańcy miasta już nie raz udowodnili, że mają wielkie serca. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie również i tym razem. Zachęcamy wszystkich do wsparcia podopiecznych Domu Aniołów Stróżów oraz dołożenia swojej cegiełki w Katowickiej. Pamiętajmy, że każda złotówka ma znaczenie – mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Wsparcie Domu Aniołów Stróżów to już kolejna akcja pomocowa, do której włączyła się Galeria Katowicka. Tym razem, we współpracy z beneficjentem, w obiekcie prowadzona jest zbiórka pieniędzy. Datki gromadzone są w specjalnej skarbonce, usytuowanej w części restauracyjnej.

– Współpraca z Domem Aniołów Stróżów to dla Katowickiej naturalny krok – z radością włączamy się w kolejne charytatywne przedsięwzięcie. Wszystkie nasze poprzednie akcje potwierdziły, że nasi klienci mają ogromne serca i wolę pomagania – z pewnością nie przejdą obok tej inicjatywy obojętnie. Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce – zachęca Anna Szczerkowska, marketing manager Galerii Katowickiej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij