Wirtualne muzeum tramwajów w Warszawie już działa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wirtualne muzeum tramwajów w Warszawie już działa

Wirtualne muzeum tramwajów w zajezdni na Woli powstało dzięki zestawowi kamer wykonujących zdjęcia 360 stopni oraz technologii Google Street View. Można zobaczyć aż osiem wagonów - najstarszy pamiętajacy jeszcze czasy cara Mikołaja II z 1905 roku.

Najmłodszy, to tramwaj promocyjny, który używamy do przewożenia wycieczek. Jest też najbardziej warszawski z warszawskich tramwajów, czyli unikalna parówka z lat 60, a także tramwaj kabriolet z lat 30. czy przepiękny wagon techniczny z lat 20. Aby rozpocząć spacer po wagonie, wystarczy wejść na „wizytówkę” Tramwajów Warszawskich w Mapach Google albo znaleźć zajezdnię na Woli i najechać figurką widoku ulicznego na teren zakładu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wirtualne wycieczka po zajezdni – dlaczego?

W tym roku pandemia koronawirusa sprawiła, że Warszawie nie odbędzie się coroczne święto – Dni Transportu Publicznego, podczas którego Tramwaje Warszawskie otwierają bramy swoich zakładów i zapraszają warszawiaków oraz miłośników komunikacji miejskiej do zwiedzania niedostępnych na co dzień miejsc, w tym – zabytkowych tramwajów. Dlatego firma postanowiła skorzystać z nowoczesnych technologii i stworzyć wszystkim zainteresowanym możliwość przespacerowania się po tych wyjątkowych wagonach bez konieczności ruszania się z domu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij