Tailor Made PR w kampanii digital dla marki Luksja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tailor Made PR w kampanii digital dla marki Luksja

Tailor Made PR ponownie poprowadzi działania komunikacyjne dla marki Luksja, tym razem realizowane w ramach kampanii Mini-Nawyki. Agencja pozyskała projekt w ramach wygranego przetargu i odpowiedzialna jest m.in. za przygotowanie strategii a także koncepcji kreatywnej i produkcję materiałów wideo.

Jesienna kampania to kolejna wspólna akcja Tailor Made PR i marki Luksja. Wszystkie działania prowadzone są pod hasłem Twój pierwszy krok do pielęgnacji, objawiającej się w codziennych, małych nawykach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną osią tegorocznej komunikacji jest współpraca z ambasadorem kampanii – znaną influencerką, który pojawi się w materiałach kreatywnych stworzonych przez Tailor Made PR. Działania ambasadora będzie też można śledzić w jej mediach społecznościowych.

– Bardzo nas cieszy, że marka Luksja po raz kolejny postanowiła powierzyć Tailor Made PR realizację swojej kampanii. W tym roku stawiamy wspólnie pierwszy krok ku zmianom jakie czekają naszego Konsumenta. Jesienna komunikacja ma za zadanie zmienić postrzeganie marki. Chcemy w tych ciekawych dla marketingu czasach zbliżyć się do konsumenta, dlatego w naszej strategii sięgnęliśmy po emocjonalny kontekst jakim jest budowanie dobrym mini nawyków – podkreśla Edwin Zasada, strategy director w Tailor Made PR.

Tailor Made PR pozyskał projekt w ramach przetargu. Z ramienia agencji, za koncepcję kreatywną i strategię odpowiedzialny jest Edwin Zasada, strategy director, natomiast za działania dla klienta odpowiadają Paula Myśliwiec, social media specialist, z zespołu Social Media Communication oraz Magdalena Chodara, senior Account Executive z zespołu Lifestyle Brands Communication. Agencja koordynuje produkcję materiałów kreatywnych (key visual oraz video), współpracę z ambasadorką, influencer marketing oraz współpracę z mediami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij