Zachowaj wyjątkowe wspomnienia i zostań patronem drzewa w ramach akcji Cewe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zachowaj wyjątkowe wspomnienia i zostań patronem drzewa w ramach akcji Cewe

Każde urodziny przypominają nam, że kolejny rok minął. A kiedy są to 25-te urodziny... to dopiero zbiera się na wspomnienia! W tym roku ćwierćwiecze swojego istnienia świętuje firma CEWE FOTOJOKER w Polsce, która przez lata inspiruje i podpowiada nam jak możemy pięknie uwiecznić swoje zdjęcia.

CEWE FOTOJOKER już od 25 lat pomaga swoim klientom w przeżywaniu swoich fotograficznych przygód. Towarzyszy nam od momentu zrobienia zdjęcia aparatem, aż po wydrukowanie go na spersonalizowanych fotoproduktach. Dzięki temu staje się partnerem przy utrwalaniu najlepszych wspomnień i podpowiada jak można pięknie pokazać swoje zdjęcia. Jest nie tylko miejscem, gdzie możemy wywołać fotografie, ale także doradcą od którego otrzymamy wskazówki, jak możemy to zrobić w niecodzienny i wyjątkowy sposób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez te 25 lat CEWE FOTOJOKER nie tylko dba o swoich klientów, ale również o środowisko. Właśnie dlatego marka postanowiła, że za każdą wydrukowaną fotoksiążkę posadzi jedno drzewo. By uczcić swoją rocznicę już 25 tysięcy drzew pojawiło się w Nadleśnictwie Szczecinek. A to dopiero początek, za każdą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, firma CEWE posadzi kolejne drzewa.

Dzięki temu każda osoba, która wybierze flagowy produkt marki – CEWE FOTOKSIĄŻKĘ - przyczyni się do wspierania matki natury. W jaki sposób?

Jestem patronem drzewa!

Każdy, kto zamówi fotoksiążkę, otrzyma specjalny i indywidualny certyfikat, z numerem drzewa, potwierdzającym wzięcie udziału w akcji sadzenia drzew. Tym samym stanie się patronem własnego drzewa! Tak więc, nie tylko zamykamy swoje wspomnienia na kartach fotoksiążki, ale także wspieramy matkę naturę, która jest dla nas tak dobra. Każdy więc może mieć swoje drzewo i dołożyć cegiełkę do akcji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij