&PRstories: poznaj marketingowe historie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
&PRstories: poznaj marketingowe historie

Skupia pasjonatów i praktyków marketingu. Bazuje na historiach ludzi, case studies projektów i kampanii oraz succes stories osób na co dzień zajmujących się komunikacją. &PRstories to nowe, marketingowe portfolio, gdzie znajdziesz praktyczną wiedzę i nowinki z branży widziane oczami ekspertów.

To właśnie stories (historie) tworzą ten serwis. Opowiadane przez osoby, z szeroko pojętej branży marketingowej, tworzą unikatowe źródło inspiracji. Wśród autorów pojawili się już: Ewelina Łukasiak ze Stock Polska, Albert Stęclik z agencji Dziadek Do Orzechów czy Paulina Smaszcz. Nowe stories pojawiać się będą regularnie, co wtorek o 9:00 rano. Te treści założycielka platformy płynnie przeplata nowinkami z branży, komentując pojawiające się kampanie czy trendy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pracując w marketingu i PR-ze od 2011 roku, miałam okazję poznać szereg wspaniałych ekspertów i pasjonatów. Ich działania i codzienna praca, zainspirowały mnie do tego, aby spróbować wspólnie z nimi opowiedzieć o realizacjach, projektach i kampaniach, które realizują w swojej pracy – mówi Marta Kaleta-Domaradzka, założycielka &PRstories.

Serwis powstał z myślą o początkujących , ale też zaawansowanych w marketingowych bojach odbiorcach. Nazwa nieprzypadkowo zaczyna się od „&” bowiem płynnie łączy w sobie praktyczne aspekty wielu branż, dające dostęp do insightów i osób, którzy odnajdują się na różnych polach marketingu i PR-u.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij