Traffic TV – AMS wprowadza kanał video out-of-home do autobusów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Traffic TV – AMS wprowadza kanał video out-of-home do autobusów

W połowie października br. portfolio AMS wzbogaciło się o Traffic TV – nowy, autorski kanał video out-of-home adresowany do pasażerów warszawskiej komunikacji miejskiej podróżujących autobusami.

Traffic TV to najwyższej jakości program wideo dedykowany warszawiakom. Kanał prezentuje ciekawe i angażujące treści m.in.: o podróżach, kulinariach, zdrowiu, kulturze i stylu życia, a także ciekawostki z życia stolicy – podane w nowoczesnej, atrakcyjnej formie video. Treści ułożone są w godzinną ramówkę. Traffic TV powstał na bazie badań preferencji i oczekiwań pasażerów transportu miejskiego. Wyświetlany jest na 400 ekranach w 170 autobusach w Warszawie. W stolicy z komunikacji autobusowej w 2019 roku skorzystało 598,9 mln pasażerów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Traffic TV to odpowiedź na potrzeby mieszkańców – dostarcza informacje, buduje relację z odbiorcą, wzbudza zaangażowanie i umila miejskie podróże. Cieszymy się, że do komunikacji miejskiej możemy wprowadzić nowoczesny format video out-of-home – mówi Arkadiusz Gawlak, dyrektor Działu City Transport w AMS.

Traffic TV to drugi – obok Move TV – kanał w ofercie video out-of-home AMS. Move TV jest obecny w klubach fitness w największych polskich miastach. 

Video out-of-home to kategoria wyodrębniona w segmencie DOOH. Charakteryzuje ją dłuższy kontakt widza z komunikatem i tym samym możliwość przyciągnięcia jego uwagi na dłużej. 

Tak wygląda przykładowa ramówka:

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij