Jacek Sasin jako waluta – InPost zażartował z polityka, promując swoje usługi

Jacek Sasin jako waluta – InPost zażartował z polityka, promując swoje usługi

InPost postanowił zareklamować swoje usługi w iście niekonwencjonalny sposób – prześmiewczo przyjął „sasina” jako walutę, odwołując się tym samym do wpadki wicepremiera Jacka Sasina, który wydał 70 mln złotych na tzw. wybory kopertowe.

Wygląda na to, że jeszcze trochę czasu minie, zanim internauci na dobre zapomną o majowych „wyborach, które się nie odbyły”, a na które wicepremier Jacek Sasin wydał 70 mln złotych. Do głośnej afery z udziałem polityka odwoływano się już w niedawnej social mediowej akcji pod hasłem #ZTwoichPodatków, w ramach której internauci wyśmiali akcję Ministerstwa Finansów i wypunktowali największe wpadki związane z politykami PiS.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz InPost postanowił zażartować z wicepremiera, jednocześnie promując swoje usługi. Firma opublikowała w mediach społecznościowych grafikę z nietypową wyceną paczki – nietypową, bowiem jako walutę przyjęto „sasina”, który wynosi wspomniane 70 mln złotych.

Zdjęcie natomiast okraszono nietypowym podpisem – „Z kodem lekkapaczka na www.SzybkieNadania.pl nadasz już od 9.99 zł., więc musielibyście nadać 7 007 007 takich paczek, żeby zapłacić tyle ile... Saaami wiecie co”.

Niestety zdjęcie zostało już usunięte z facebookowego profilu InPost. W odpowiedzi na nasze pytanie, dlaczego firma zdecydowała się na taki krok, Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPost powiedził: „Obsługująca nas agencja marketingowa wykazała się zbyt duża inwencją. Reakcje na post ewoluowały w kierunku, którego sobie nie życzyliśmy. W konsekwencji post został usunięty”.

zdjęcie główne: twitter.com/ZbigniewHoldys

PS

InPost już od jakiegoś czasu w ciekawy sposób prowadzi swoje media społecznościowe. Ostatnio serca internautów podbiła grafika odwołująca się do popularnych w internecie memów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij