Pauline Twig nową marką w agencji Khaki showroom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pauline Twig nową marką w agencji Khaki showroom

Buty Pauline Twig są w całości tworzone ręcznie w małej, polskiej manufakturze pod Krakowem. W proces ich powstawania zaangażowanych jest wiele osób, każda nadzoruje inny element buta a nad całością czuwa osobiście projektantka.

Projekty marki są ponadczasowe, nie tylko bardzo kobiece, ale przede wszystkim wygodne i wykonane z najwyższej jakości włoskich skór. To specjalnie dla nich właścicielka marki, Paulina Gałązka, podróżuje często z rodzinnego Krakowa do Włoch w poszukiwaniu słońca, inspiracji i najlepszych materiałów, z których powstają następnie buty sygnowane znakiem Pauline Twig.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy z modeli został starannie zaprojektowany, aby zapewnić najwyższą jakość, wygodę. Często nie zdajemy sobie bowiem sprawy, jak duża ilość komponentów wchodzi w skład pojedynczego buta. Są bowiem części widzialne dla oka i te schowane, odczuwalne tylko dla Ciebie, które są równie ważne. Dlatego założycielka i projektantka obuwia towarzyszy swoim produktom przez cały okres ich tworzenia. To właśnie wyróżnia jej markę na tle innych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij