DieHard is Back: Bruce Willis reklamuje akumulatory w spocie nawiązującym do „Szklanej Pułapki”

DieHard is Back: Bruce Willis reklamuje akumulatory w spocie nawiązującym do „Szklanej Pułapki”

Bruce Willis powraca jako John McClane ze „Szklanej Pułapki”. A przynajmniej połowicznie, bowiem słynny aktor wystąpił w nowej kampanii amerykańskiej sieci Advance Auto Parts i reklamuje akumulatory samochodowe.

Fani „Szklanej Pułapki” na kolejną, szóstą już część filmu nazywanego klasyką kina akcji będą musieli niestety jeszcze trochę poczekać. Małą namiastkę produkcji mogą jednak zobaczyć w nowej reklamie amerykańskiej sieci Advance Auto Parts pod hasłem „Szklana pułapka powraca”.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie wystąpił bowiem filmowy John McClane, czyli Bruce Willis. Tym razem jednak misją bohatera jest zdobycie akumulatora, który mu w pewnym momencie padł. Po drodze McClane’a spotyka wiele nietypowych sytuacji, nawet udaje mu się wpaść na swojego starego przyjaciela, który również znany jest fanom filmu „Szklana Pułapka”. 

Natomiast punktem kulminacyjnym reklamy jest oczywiście strzelanina, lecz ostatecznie bohaterowi udaje się dotrzeć do swojego samochodu i zamontować w nim akumulator.

Reklama wzbudziła wśród internautów mieszane uczucia – niektórzy pochwalili amerykańską markę za błyskotliwe nawiązanie do kultowego filmu, inni stwierdzili natomiast, że są marne szanse, by spot zachęcił kogokolwiek do zakupu akumulatora. No cóż, nawet jeśli nie, to reklama ewidentnie przyniosła rozgłos mało znanej (a przynajmniej na polskim rynku) marce, która tym samym zaznaczyła swoją obecność na rynku.

PS

Czegoś takiego jeszcze nie było – koparki biorące udział w boot campie. Wszystko to za sprawą szwedzkiej gwiazdy kina akcji Dolpha Lundgrena, który w rytm muzyki rodem z lat 80. trenuje maszyny marki Volvo.

PS2

Jane Fonda postanowiła dołożyć swoje trzy grosze do profrekwencyjnej kampanii, która aktualnie trwa w Stanach Zjednoczonych – aktorka poprowadziła iście gwiazdorski trening rodem z lat 80., by zachęcić do głosowania w wyborach. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij