Nowość OSM Piątnica – Koktajle z białkiem serwatkowym z mocnym wsparciem digital

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowość OSM Piątnica – Koktajle z białkiem serwatkowym  z mocnym wsparciem digital

Nowość w ofercie OSM Piątnica – Koktajle z białkiem serwatkowym – od 22 października wspierane będą kampanią digital oraz działaniami w social media. Intensywna komunikacja ma na celu promocję produktów oraz edukację w zakresie ich niezwykłych właściwości.

Koktajle z białkiem serwatkowym to zupełnie nowa kategoria produktów na rynku, wprowadzona do oferty OSM Piątnica wiosną br. Piątnica, jako jedyny producent w Polsce, wykorzystuje w Koktajlach świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe, będące najbardziej wartościowym białkiem mleka. Dodatek starannie dobranych owoców sprawia, że Koktajle są unikalną przekąską – wyjątkowo smaczną, a jednocześnie naturalną, zdrową i odżywczą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cud natury – z Piątnicy, no bo skąd

Koktajle z białkiem serwatkowym z Piątnicy to nowość na rynku. Dostępne są w 3 wariantach smakowych: Malina, granat i żeń-szeń, Mango, marakuja i owies oraz Banan, agrest i błonnik, a każda butelka zawiera aż 28 gramów białka serwatkowego. Jest go w mleku tak mało, że aby uzyskać 250 ml koktajlu, potrzeba aż 40 litrów mleka. Białko serwatkowe to prawdziwy cud natury.

Koktajle z białkiem serwatkowym wyróżniają się naturalnym, prostym składem – bez dodatku sztucznych barwników, aromatów i słodzików. Nie zawierają laktozy ani glutenu, przez co są lekkostrawne i dobre dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Dzięki poręcznej butelce, zapewniającej łatwość i wygodę spożywania, doskonale wpisują się w kategorię przekąsek „on the go”. Koktajle są odpowiedzią OSM Piątnica na potrzeby konsumentów poszukujących zdrowej, pełnowartościowej przekąski, wspierającej aktywny styl życia.

Lokalny superfood – białko serwatkowe

Rosnąca świadomość konsumentów sprawia, że coraz częściej wybierają oni produkty funkcjonalne – o czystym składzie, a jednocześnie mające dobroczynny wpływ na organizm. Koktajle z białkiem serwatkowym doskonale wpisują się w te preferencje konsumentów. Posiadają cenne właściwości odżywcze oraz doskonałe walory smakowe. Sekret Koktajli tkwi w wykorzystaniu do ich produkcji wyjątkowego składnika, jakim jest świeże białko serwatkowe. Ma ono szczególnie korzystny wpływ na zdrowie – doskonale odżywia organizm i pozytywnie wpływa na procesy regeneracyjne. Białko serwatkowe sprzyja także redukcji masy ciała oraz wspiera układy: odpornościowy, nerwowy i pokarmowy. Jest bogatym źródłem aminokwasów, które pozwalają utrzymać mięśnie w dobrej kondycji. Teraz ten niezwykły składnik możemy wprowadzić do codziennej diety za pomocą Koktajli z Piątnicy.

Wsparcie digital

OSM Piątnica wspiera Koktajle działaniami w internecie. Prowadzona jest intensywna kampania display, na największych portalach pojawią się artykuły, których celem jest budowanie rozpoznawalności produktu oraz edukacja w zakresie właściwości i niezwykłych zalet głównego składnika Koktajli – białka serwatkowego.

W ramach kampanii, we współpracy z dietetyczką Sylwią Leszczyńską, przygotowana została dedykowana strona www.cudnatury.piatnica.pl z informacjami na temat Koktajli. Planowane są także działania z influencerami oraz współpraca z Agnieszką Mielczarek, dietetyczką prowadzącą kanał „Jedz Inaczej” na YouTube'ie.

Za działania digitalowe oraz w social media odpowiada agencja Plej. Zakup mediów zrealizował dom mediowy Starcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij