Awanse w ONE House

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awanse w ONE House

W związku z dynamicznym rozwojem ONE House zostało utworzone nowe stanowisko managing director. Funkcję tą objął Krzysztof Szumski, który awansował ze stanowiska chief operating officera (oraz był p.o. head of client service) wcześniej natomiast zajmował stanowisko commercial director.

Podlegają mu następujące działy w firmie: strategia, kreacja, produkcja, media i client service.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Krzysztof jest związany z agencją ONE House od 4-ech lat. Z branżą związany jest od 2001 roku. Swoja karierę rozpoczął w Universal McCann w dziale buyingu TV. Od 2006 pracował w ZenithOptimedia, gdzie zarządzał procesami planowania i zakupu kampanii reklamowych. Następnym krokiem była praca w ramach struktur Publicis Group, gdzie był odpowiedzialny za negocjacje warunków handlowych całej grupy. Pracował z największymi reklamodawcami w Polsce m.in. L’Oreal Polska, Reckitt Benckiser, Polkomtel czy Grupa Maspex.

Po awansie Krzysztofa Szumskiego, Katarzyna Kurdel-Lempkowska awansowała na zwolnione stanowisko head of client service. Będzie odpowiedzialna za dział, którego rolą jest dbałość o jak najlepsze relacje z klientami, zapewnienie sprawnej i płynnej ich obsługi poprzez efektywne zarządzanie projektami wewnątrz agencji. Katarzyna ma 13-letnie doświadczenie w branży. Przez ostatnie 3 lata pracowała w ONE House na stanowisku senior communications account manager. Wcześniej przez 10 lat związana była z domem mediowym Optimedia (obecnie Publicis Media) gdzie odpowiadała za obsługę klientów takich jak Sanofi-Aventis, Coty, Reckitt-Benckiser czy Hochland.

Agencja marketingowa ONE House została stworzona w modelu „All for marketing.”, aby odpowiadać na każdą potrzebę marketingową i komunikacyjną klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij