Firmy LG i NET-A-PORTER wprowadzają zrównoważoną kolekcję ubrań

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Firmy LG i NET-A-PORTER wprowadzają zrównoważoną kolekcję ubrań

Firma LG łączy siły z NET-A-PORTER, wiodącym internetowym sprzedawcą luksusowej odzieży. Efektem współpracy będą limitowane edycje przyjaznych dla środowiska i trwałych ubrań, wykonanych z wysokiej jakości naturalnych materiałów.

Inicjatywa jest częścią międzynarodowej kampanii prowadzonej przez LG pod hasłem #CareForWhatYouWear. To wyraz zaangażowania producenta urządzeń gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej w zmniejszenie globalnej emisji dwutlenku węgla. Kampania ma na celu zachęcenie konsumentów do włączenia się w walkę z nadmiernym zanieczyszczaniem środowiska przez sektor mody. W jaki sposób? Między innymi poprzez zapobieganie uszkodzeniom odzieży podczas prania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warto zwrócić również uwagę na korzyści dla środowiska płynące z kupowania trwałych, uszytych z ekologicznych materiałów ubrań oraz przekazywania zbędnych rzeczy potrzebującym i nadawania im drugiego życia. By osiągnąć ten cel, firmy LG i NET-A-PORTER podjęły współpracę z trzema markami angażującymi się w promowanie zrównoważonej mody – Mara Hoffman, Le Kasha i Bondi Born. Dzięki temu do rąk klientów trafi odzież wykonana z wytrzymałych tkanin, które bez obaw można prać w pralce i które nie wymagają czyszczenia chemicznego.

– Pozycja globalnego lidera wśród producentów urządzeń do pielęgnacji odzieży zobowiązuje nas, by odpowiedzialnie podchodzić do problemu zrównoważenia środowiskowego. Współpraca z NET-A-PORTER jeszcze bardziej zwiększa naszą wiarygodność w tej kwestii. Produkty i inicjatywy LG udowadniają, że robimy wiele, aby świat był lepszym miejscem, a ludzie mogli żyć lepiej nie tylko teraz, ale również w przyszłości – powiedział Dan Song, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij