Tomasz Szpyt nowym dyrektorem ds. operacyjnych Centrum Produkcyjnego Philip Morris International w Krakowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tomasz Szpyt nowym dyrektorem ds. operacyjnych Centrum Produkcyjnego Philip Morris International w Krakowie

Tomasz Szpyt został dyrektorem ds. operacyjnych centrum produkcyjnego Philip Morris International (PMI) w Krakowie, będącego największą fabryką PMI w Europie.

Tomasz Szpyt przejął obowiązki dyrektora ds. operacyjnych 1 listopada br. Przez ponad 20 lat zdobywał doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i przywódczych w obszarze produkcyjnym, łańcucha dostaw i operacyjnym w Polsce, Holandii, na Ukrainie, w Czechach, Nigerii i Niemczech. Do Philip Morris dołączył z Procter & Gamble, gdzie bezpośrednio kierował największą fabryką podległej mu grupy biznesowej, ulokowaną w Niemczech, a pośrednio zarządzał także innymi fabrykami w ramach kierowanej przez niego grupy biznesowej w USA, Singapurze i Meksyku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jestem przekonany, że wszechstronne doświadczenie Tomasza, w połączeniu z jego głęboką i profesjonalną wiedzą, dużą sprawnością działania oraz umiejętnościami strategicznymi będą cennymi atutami, wspierającymi Operacyjny Zespół Zarządzający w Polsce na kolejnych etapach transformacji firmy oraz realizacji naszego głównego celu, którym jest stworzenie przyszłości bez dymu tytoniowego – powiedział Michał Mierzejewski, prezes zarządu i dyrektor zarządzający Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij