Nationale-Nederlanden ponownie z Clear Communication Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nationale-Nederlanden ponownie z Clear Communication Group

Firma Clear Communication Group wygrała przetarg na obsługę Nationale-Nederlanden. Agencja będzie odpowiadać, m.in. za kontakty z mediami, bieżące działania public relations, szczególnie dotyczące komunikacji produktowej oraz korporacyjnej i CSR.

Nationale-Nederlanden wybrało agencję Clear Communication Group do współpracy w przetargu (jego szczegółów firmy nie ujawniają). Umowę podpisano na rok. To kontynuacja dotychczasowej, trwającej od 2017 roku współpracy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Bardzo cieszymy się, że nadal będziemy pracować z Nationale-Nederlanden. Ostatnie cztery lata pozwoliły nam dobrze się poznać i wspólnie zrealizować wiele interesujących projektów. Nasz zespół bardzo silnie identyfikuje się z marką klienta, a dzięki partnerskiej, bliskiej współpracy czujemy się częścią wspólnej drużyny. To duża wartość, którą cenimy. Przed nami kolejne działania wzmacniające wizerunek marki na rynku, a także nowe wyzwania komunikacyjne – mówi Anna Nalewajk, partner zarządzająca w Clear Communication Group.

Firma Clear Communication Group odpowiada za wsparcie w prowadzeniu biura prasowego, PR korporacyjny i produktowy, doradztwo w zakresie strategii komunikacji marki, a także projekty specjalne, jak koncepcje badań i raportów osadzonych w ważnych i ciekawych społecznie kontekstach.

Ze strony agencji dla Nationale-Nederlanden pracować będzie 3-osobowy zespół, na czele którego stoi Martyna Sikorska, menedżer. Wspomagać ją będą Klaudia Rombalska oraz Elżbieta Bardovska.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij