Facebook i Shoper przeszkolą właścicieli sklepów ze sprzedaży online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Facebook i Shoper przeszkolą właścicieli sklepów ze sprzedaży online

W trudnych czasach dla sprzedaży stacjonarnej, Facebook oraz platforma sklepów internetowych Shoper zapraszają na specjalne szkolenie online. W jego trakcie omówione zostaną najważniejsze kwestie związane z uruchomieniem własnego biznesu w sieci.

Facebook, z którego darmowych narzędzi korzysta ponad 200 milionów małych i średnich firm na całym świecie, oraz Shoper – dostarczający oprogramowanie do 15 tys. sklepów internetowych, w ramach partnerskiej współpracy organizują szkolenie online dla wszystkich zainteresowanych uruchomieniem i prowadzeniem sprzedaży przez internet.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Shoper, dzięki przyznanemu statusowi Facebook Marketing Partner for Commerce, jako pierwsza platforma sklepów internetowych w Polsce wprowadziła dla swoich klientów profesjonalne kampanie reklamowe zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie oraz Messengerze. Teraz weźmie udział w szkoleniu „O czym nie możesz zapomnieć, otwierając e-sklep?”, organizowanym przez Facebook 18 listopada 2020 roku na stronie Przestrzeń From Facebook.

– Rok 2020 to wyjątkowy czas dla sprzedaży – w dobie pandemii wiele firm przeniosło się do internetu, by w sieci szukać skutecznego kanału zbytu swoich towarów. Spora część firm sprzedających stacjonarnie wciąż jest jednak jeszcze przed tym etapem, dlatego chcemy edukować rynek i podpowiadać, jak najskuteczniej uruchamiać dzisiaj sprzedaż w kanale online – mówi Dominik Cisoń, shoper learning coordinator, który wystąpi w roli eksperta podczas planowanego szkolenia.

W ramach webinaru wymienione zostaną najważniejsze elementy, które musi posiadać profesjonalny i bezpieczny sklep internetowy, omówione zostaną również funkcjonalności łączące sklep internetowy z Facebookiem i usprawniające działania sprzedażowe.

– Dla firm, które dopiero planują uruchomienie sprzedaży w internecie, będzie to swoisty niezbędnik do prowadzenia sklepu w kanale online. Oprogramowanie Shoper pozwala uruchomić własny sklep internetowy niemal z dnia na dzień, dostarczając kompleksowe narzędzie do profesjonalnej sprzedaży online i bez skomplikowanej wiedzy technicznej. Na przykładzie biznesów działających już w internecie pokażemy jednak nie tylko, jak uruchomić sprzedaż online, ale również jak efektywnie wykorzystywać możliwości, jakie daje połączenie e-sklepu z Facebookiem – zapowiada Dominik Cisoń.

Więcej informacji znajduje się na stronie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij