Alior Bank ruszył z kampanią promującą Pożyczkę z Mikrokosztami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Alior Bank ruszył z kampanią promującą Pożyczkę z Mikrokosztami

Wszyscy mamy swoje marzenia, jednak bez względu na ich wielkość, by je zrealizować, nie powinny nas już ograniczać możliwości finansowe. Alior Bank w swojej nowej kampanii reklamowej „Marzenia” przekonuje, że już teraz klienci mogą je urzeczywistnić dzięki Pożyczce z Mikrokosztami.

Najnowsza kampania reklamowa Alior Banku ma zachęcić klientów do realizacji ich marzeń i pasji. Bank, dzięki przygotowanej ofercie pożyczki z niskimi kosztami, umożliwia klientom natychmiastowe działanie, dzięki czemu mogą oni od razu przeznaczyć pożyczkę na dowolny cel, przybliżający ich do zrealizowania swoich marzeń, choćby np. nauki nowych umiejętności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach oferty Alior Bank proponuje klientom niskie koszty miesięczne pożyczki, gdzie średni miesięczny koszt za każdy pożyczony 1 tys. zł wynosi zaledwie 6 zł. Dzięki temu klienci mogą indywidualnie oszacować miesięczne koszty pożyczki i zdecydować się na wybór takiej kwoty, na którą obecnie mogą sobie pozwolić. Klienci będą mogli liczyć na finansowanie w wysokości do 70 tys. zł na okres 4-5 lat (RRSO 13,65%).

Najnowsza kampania reklamowa Alior Banku „Marzenia” oprócz internetu, sieci sprzedaży i działań digitalowych obejmuje także telewizję. Emisję spotów w TV można obejrzeć do 6 grudnia br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij