„W życiu liczy się dystans” – akcja PGE informująca o konieczności zachowania dystansu społecznego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„W życiu liczy się dystans” – akcja PGE informująca o konieczności zachowania dystansu społecznego

PGE Polska Grupa Energetyczna zachęca do przestrzegania zaleceń sanitarnych Ministerstwa Zdrowia w związku z pandemią koronawirusa. W tym celu przygotowała projekt pn. „W życiu liczy się dystans”, który ma na celu promowanie odpowiedzialnych postaw społecznych i zachowywania dystansu społecznego.

Przestrzeganie zasad DDM – Dystans, Dezynfekcja, Maseczka – jest niezbędne do ograniczenia rozwoju pandemii. PGE przypomina o regularnym myciu rąk, stosowaniu środków dezynfekujących, noszeniu maseczki i zachowaniu dystansu społecznego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach akcji „W życiu liczy się dystans” zawodnicy różnych dyscyplin sportowych za pośrednictwem wideo, zachęcają Polaków do przestrzegania zasady zachowywania półtorametrowego dystansu społecznego, odnosząc się do przykładowych dystansów sportowych. W projekt włączyli się Karol Kłos, zawodnik PGE Skra Bełchatów, żużlowiec Patryka Dudka, koszykarz z PGE Spójni Stargard – Tomasz Śnieg, jak również Kamil Kościelny z klubu piłkarskiego PGE FKS Stali Mielec oraz medalistka olimpijska w Zofia Klepacka. 

Od 24 listopada do 12 grudnia  na Facebooku oraz na kanale YouTube Grupy Kapitałowej PGE systematycznie będą umieszczane filmy wideo ze sportowcami w roli głównej. W ramach akcji wyprodukowano 5 materiałów wideo. Za produkcję spotów odpowiada agencja reklamowa Aplan Media. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij