Circle K decyduje się na globalną współpracę z GroupM

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Circle K decyduje się na globalną współpracę z GroupM

MediaCom będzie domem mediowym współpracującym z Circle K w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Circle K, globalna sieć paliw i sklepów typu convenience, ogłosiła że wybrała MediaCom, spółkę należącą do GroupM, na swój nowy globalny dom mediowy. Dla Circle K jest to pierwszy przypadek konsolidacji strategii zakupu mediów, w ramach jednej globalnej agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– To przełomowa decyzja dla nas w Circle K, której podjęcie poprzedziła wnikliwa analiza. Media to miejsce, w którym marki i konsumenci łączą się. Nasza marka intensywnie rozwija się od momentu powstania, a ostatnie dwa lata poświęciliśmy na działania, które pomagają nam w budowaniu spójnego wizerunku na całym świecie. Naszą misją, jako firmy, zawsze było sprawianie, aby życie naszych klientów było odrobinę łatwiejsze każdego dnia. Dzięki partnerstwu z MediaCom opracujemy nowe i innowacyjne sposoby dotarcia do naszych klientów oraz przygotujemy w ramach naszych strategii marketingowych o wiele bardziej dopasowaną i odpowiadającą na ich potrzeby komunikację – powiedziała Margaret Barron, VP global marketing & brand z Circle K.

Współpraca z domem mediowym była poprzedzona 6-miesięcznym procesem przetargowym, w którym udział wzięło 18 agencji. Wcześniej Circle K z sukcesem współpracowało z kilkoma partnerami, wprowadzając markę Circle K na 11 rynkach.

W ramach partnerstwa agencja przejmie pełną odpowiedzialność za planowanie mediów, zintegrowane doradztwo i zakup mediów, wgląd w potrzeby rynku i pomiar efektów oraz rozwój globalnych i regionalnych strategii medialnych dla Circle K.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij