Promocji nie będzie! Czyli Black Friday oczami Nice To Fit You

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Promocji nie będzie! Czyli Black Friday oczami Nice To Fit You

Na przekór nierównościom i dla poczucia, że działania marek mają większy sens – oto, dlaczego ekipa Nice To Fit You postanowiła podnieść ceny diet tego dnia o 2 zł, dopłacić do każdego zestawu drugie tyle, a następnie przekazać kwotę na rzecz podopiecznych fundacji One Day.

Brand wyznaje prostą zasadę: „Nie karmimy się promocjami, a pomaganie jest u nas w cenie! Na co dzień doceniamy naszych pracowników, rozliczamy się należycie z kontrahentami. Chcemy, żeby składniki były dobrej jakości, a ludzie w zespole usatysfakcjonowani. Dodatkowo sprzeciwiamy się łapaniu klientów na nieprzemyślane decyzje”. Właśnie dlatego w ramach Black Friday marka postanowiła pójść pod prąd popularnego nurtu i zamiast obniżać ceny, podnieść je o 2 złote w celach charytatywnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja w wykonaniu Nice To Fit You nie ma nic wspólnego z chwytem marketingowym. Owszem, brand dobrze wie, że jego użytkownicy lubią angażować się w szczytne cele, ale poza umożliwieniem im niesienia pomocy, także podejmuje działania na własną kieszeń.

2 złote – o tyle 27.11 wzrośnie cena każdej diety opłaconej tego dnia przez klientów Nice To Fit You. Dokładnie drugie tyle catering dołoży od siebie, by wspólnymi siłami wesprzeć podopiecznych fundacji One Day. Finalnie scalenie sił użytkowników i brandu przyczyni się do spełnienia marzeń młodzieży z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski.

Ambasadorką akcji została Anna Skura – podróżniczka, która czynienie dobra ma we krwi. Markę i instagramerkę połączyło przekonanie, że pomaganie jest tym, co się liczy. Oraz, że warto mieć to na uwadze zarówno na co dzień, jak i od święta.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij