#ZmienimySwiat - Jak będzie wyglądała przyszłość cyfrowej rozrywki?

#ZmienimySwiat - Jak będzie wyglądała przyszłość cyfrowej rozrywki?

Wspólnie z Intel Polska i serwisami z grupy Antyweb przygotowaliśmy specjalną akcję Zmienimy Świat w ramach której szukamy odpowiedzi na pytanie - jak będzie wyglądała w przyszłości cyfrowa rozrywka? Przy okazji mamy dla Was konkurs. Do wygrania jest smartfon ASUS Fonepad Note 6.

- Wyobraźcie sobie, że patrzycie na określony punkt na mapie StarCrafta i nie musicie nawet ruszać myszką, aby przemieszczać po planszy swoje oddziały Zergów. Niezłe prawda? A to dopiero początek - tak o systemach, w których gracz może obsługiwać grę za pośrednictwem systemu śledzącego ruch jego gałek ocznych - mówi Juliusz Kornaszewski, CEE PR Manager Intel. Science fiction? Absolutnie nie. To już działa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Przyszłość cyfrowej rozrywki to też GAME OVER tradycyjnego handlu detalicznego. Sklepy z kulturą i rozrywką odejdą w niepamięć i staną się jedynie showroomami dla mas klientów konsumujących dobra pop kulturowe poprzez Internet - zapowiada Michał Gembicki, dyrektor zarządzający cdp.pl.

- Moja wizja przyszłości to wszystko w jednym. Jedno centralne miejsce łączące w sobie wszystko to, co jeszcze niedawno było na wielu urządzeniach. Jedna wielka maszyna, z której po naszym domu będzie streamowany obraz i muzyka. Każde, dodatkowe urządzenie będzie tylko końcówką, za pomocą której będziemy grać, słuchać muzyki czy też oglądać nasze zdjęcia - tak cyfrową rozrywkę w przyszłości widzi Grzegorz Marczak z Antyweb.

- Cyfrowa rozrywka przyszłości miała dla mnie zawsze jedną postać - holodeck ze Star Trek. Od zawsze marzyłem o tym, by wejść do zaprogramowanego pokoju, który nagle zamieni się w świat, który sobie wybiorę. W świat piratów albo muszkieterów, średniowiecznych rycerzy, antyczny Rzym, afrykański busz, czy Japonię pełną samurajów. Nie będę musiał wmawiać sobie, że w coś gram, ja po prostu tam będę i będę brał w tym udział - to wizja blogera Michała Góreckiego.

A jak Ty wyobrażasz sobie cyfrową rozrywkę?

  1. Wejdź na stronę ZmienimySwiat.pl i dołącz do dyskusji.
  2. Zostaw swój komentarz z hashtagiem #ZmienimySwiat
  3. Spośród autorów wszystkich pomysłów wybierzemy ten najciekawszy i nagrodzimy go smartfonem ASUS Fonepad Note 6 z Intel Inside.
  4. Dyskusja trwa do końca marca 2014. Powodzenia!
 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij