Agata Zeman dyrektorem zarządzającym w 24/7Communication

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agata Zeman dyrektorem zarządzającym w 24/7Communication

Od początku grudnia br. Agata Zeman została powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego w 24/7Communication, obejmując tym samym nowo utworzoną funkcję w firmie.

W ostatnich latach Agata nadzorowała działalność agencji PR, odpowiadając za obsługę, doradztwo, projektowanie strategii i realizację kampanii dla licznych klientów firmy. W swojej nowej roli dyrektora zarządzającego będzie odpowiedzialna za wyniki biznesowe firmy i jej rozwój strategiczny. Dirk Aarts, partner zarządzający i większościowy akcjonariusz, będzie odgrywał ważną rolę w rozwoju projektów z zakresu wdrażania narzędzi analitycznych oraz innowacyjnych rozwiązań digitalowych w komunikacji PR, w tym będzie odpowiedzialny za dalszą rozbudowę oferty digitalowo-contentowej dostarczanej przez 24/7Studio.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Założona w 2001 roku firma 24/7Communication jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji PR w Polsce. Agata Zeman dołączyła do niej w 2010 roku jako junior konsultant.

Transformacja PR jest wpisana w wizję 247Communication. Przez ostatnie lata Agata Zeman kierowała rozwojem firmy wdrażając nowe i innowacyjne procesy komunikacyjne oraz zapewniając zarządzanie reputacją w pełnym zakresie. 

Powołanie Agaty Zeman na stanowisko dyrektora zarządzającego to kamień milowy w realizacji planów i ambicji firmy we wzmacnianiu pozycji doradcy ds. zarządzania reputacją, komunikacji kryzysowej oraz tzw. issue management. Jest to pierwszy dyrektor zarządzający w 20-letniej historii 24/7Communication.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij