„Czas, by być razem": Dowbory i Disney charytatywnie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Czas, by być razem

Już dziś (4 grudnia) o godzinie 18:00 na profilu FB Disney Polska odbędzie się transmisja LIVE, podczas której Maciej Dowbor przeprowadzi świąteczny wywiad z Joanną Koroniewską. Wspólnie opowiedzą o istocie prezentów oraz ich prawdziwej wartości, liczonej nie w złotówkach.

Akcja charytatywna jest uwieńczeniem kampanii świątecznej Disneya, którą zainicjował wzruszający spot opowiadający pełną rodzinnego ciepła historię świąteczną, z Myszką Miki w roli głównej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Święta są czasem dawania i bycia razem, co nie jest możliwe dla każdego, dlatego Disney wraz z Fundacją Herosi postanowili obdarować dzieci, które ten czas spędzają w szpitalu. Do tego wyjątkowego projektu Disney zaprosił aktorkę Joannę Koroniewską i dziennikarza Macieja Dowbora. Wyjątkowi goście już dziś (4 grudnia) o godzinie 18:00 na profilu FB Disney Polska porozmawiają o Świętach, bożonarodzeniowych zwyczajach i przypomną, że prezenty wcale nie muszą być drogie i wyszukane, liczy się troska, pamięć i czas spędzony razem. W trakcie rozmowy pomogą pakować 350 podarunków dla dzielnych młodych podopiecznych Fundacji Herosi, które w imieniu Disneya zostaną przekazane do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Projekt charytatywny jest częścią regularnej współpracy Disneya z fundacjami i szpitalami oraz oddziałami dziecięcymi, realizowanym w ramach inicjatyw w zakresie odpowiedzialności społecznej firm, które mają na celu wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin. 

Partnerami akcji są: Hasbro, Babaco.Store, Beniamin, Galapagos wydawnictwa Ameet i HarperCollins.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij