Wysyłamy prezenty bezdomnym zwierzakom – #CharytatywnaChoinka rusza po raz kolejny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wysyłamy prezenty bezdomnym zwierzakom – #CharytatywnaChoinka rusza po raz kolejny

Wystartowała trzecia edycja ogólnopolskiej akcji #CharytatywnaChoinka organizowanej przez Karmimy Psiaki, w której każdy z nas może zrobić prezent bezdomnemu zwierzakowi ze schroniska. Organizatorzy stawiają na pomoc celowaną, tak by odpowiedzieć na indywidualne potrzeby czworonogów.

#CharytatywnaChoinka to organizowana co roku przez Karmimy Psiaki świąteczna akcja, która ma na celu pomoc psiakom i kociakom przebywającym w schroniskach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na stroniewww.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka organizatorzy udostępnili mechanizm, który umożliwia wysłanie gwiazdkowego prezentu bezdomnemu zwierzakowi.

Na pomoc czeka niemal 700 czworonogów z 23 schronisk z całej Polski. Każdy z nich ma przypisany koszyk produktów wskazanych przez organizację sprawującą nad nim opiekę bezpośrednią – może znajdować się w nim specjalistyczna karma, ubranko na zimę czy nowe legowisko.

Uczestnicy akcji #CharytatywnaChoinka sami decydują, który z nich chcą opłacić. Dzięki temu czworonogi otrzymają paczki dostosowane do ich konkretnych indywidualnych potrzeb.

W poprzedniej edycji do bezdomnych zwierzaków trafiły prezenty o łącznej wartości 218 971,87 zł, a akcję medialnie wsparło wiele znanych osobistości, m.in. Marcin Dorociński, Red Lipstick Monster i Małgorzata Kożuchowska.

Czy w tym roku akcja nabierze równie dużego rozgłosu, a zwierzaki otrzymają jeszcze więcej prezentów? Wszystko w naszych rękach!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij