Volvo ponownie uruchamia Wypożyczalnię Choinek i podsumowuje dotychczasowe edycje akcji

Volvo ponownie uruchamia Wypożyczalnię Choinek i podsumowuje dotychczasowe edycje akcji

W dniach 17-19 grudnia w autoryzowanych salonach Volvo na chętnych do spędzenia eko świąt czekać będzie 1300 drzewek. Zwrócone po świętach choinki zostaną z powrotem zasadzone, zaś marka zobowiązała się do ufundowania 10 drzewek za każde wypożyczone.

To już czwarty rok, w którym firma Volvo Car Poland zachęca do zwrócenia uwagi na środowisko naturalne. Poprzednie edycje akcji cieszyły się ogromną popularnością, a choinki zniknęły z salonów Volvo w mgnieniu oka. Co istotne, w ramach inicjatywy zasadzono ponad 20 tysięcy drzewek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku polski oddział marki Volvo znowu uruchamia swoją Wypożyczalnię Choinek i zwiększa pulę drzewek – aż 1 300 choinek będzie czekało na osoby chętne, które będą chciały wziąć udział w akcji. Co istotne, marka podtrzymuje swoją tradycję odtwarzania zniszczonych lasów i za każde wypożyczone drzewko, zobowiązuje się zasadzić 10 kolejnych. W zeszłym roku były to okolice Doliny Chochołowskiej – miejsce, które ucierpiało wskutek zniszczeń dokonanych przez wiatr halny, a w 2018 roku na terenie prywatnym w Nadleśnictwie Cewice powstał las, obok terenów zniszczonych podczas huraganu stulecia.

Jak dokładnie działa akcja? Otóż, przede wszystkim nie trzeba być klientem ani użytkownikiem Volvo. Choinki można wypożyczać w dniach od 17-19 grudnia br. w autoryzowanych salonach Volvo – dokładna lista miejsc znajduje się na tej stronie. Jedynym warunkiem jest pozostawienie opłaty za wypożyczenie w wysokości 75 zł, co stanowi zobowiązanie do dbania o drzewko i zwrócenia go do ponownego zasadzenia w szkółce.

Natomiast zwrotu należy dokonać najpóźniej do 8 stycznia 2021 roku do salonu Volvo, z którego odbierało się choinkę.

W tym roku po raz kolejny patronami akcji Wypożyczalnia Choinek Volvo jest organizacja ekologiczna Klub Gaja oraz Ambasada Szwecji. 

PS

Pizza, sushi, a może… choinka? Od grudnia na platformie Wolt można zamówić choinkę z ekspresową dostawą wprost pod drzwi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij