CCC wprowadza dostawę w 60 minut w 7 kolejnych miastach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CCC wprowadza dostawę w 60 minut w 7 kolejnych miastach

Grupa CCC po udanym i dobrze przyjętym przez klientów pilotażu ekspresowych dostaw produktów nawet w 60 minut rozszerza usługę o siedem kolejnych miast. Szybkie dostawy obuwia zamówionego online od 21 grudnia będą dostępne także w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku oraz Gdyni.

Pilotażowa usługa w Warszawie ruszyła na początku listopada i zbiegła się z zamknięciem centrów handlowych. Testy te wypadły na tyle udanie i spotkały się z zainteresowaniem klientów, że od 21 grudnia CCC rozszerza zakres usługi i przy zamówieniach składanych na terenie 8 aglomeracji miejskich pojawia się możliwość „dostawa tego samego dnia”. Po wybraniu tej opcji zamówienie zostanie przekazane do przygotowania do sklepu CCC w mieście objętym usługą, a kurier po otrzymaniu powiadomienia o skompletowaniu przesyłki w specjalnej dedykowanej aplikacji, może ją odebrać i dostarczyć wprost do klienta. Od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia produktu do klienta mija około 1h.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Buty online dostarczane do domu nawet w godzinę od kliknięcia „zamów” są usługą, która stawia wyżej poprzeczkę i pozwala spełniać oczekiwania klienta z pogranicza świata online i offline. Łączy bowiem cyfrowy zakup i prawie natychmiastową możliwość otrzymania towaru. To innowacyjne rozwiązanie na rynku, nikt wcześniej nie proponował tak szybkiej dostawy produktów z segmentu mody – mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. rozwoju omnichannel w CCC.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij