KFC ponownie z pomocą dla służby zdrowia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KFC ponownie z pomocą dla służby zdrowia

Marka KFC, będąc pod nieustannym wrażeniem pełnej zaangażowania pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych w trakcie pandemii, od początku grudnia ponownie dostarcza darmowe posiłki dla pracowników szpitali w wybranych miastach w Polsce.

– Nieustająco jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich pracowników służby zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich roku. Przez cały czas to oni są na pierwszej linii frontu i często nie mają nawet chwili, aby pomyśleć o ciepłym posiłku. Mamy więc nadzieję, że nasze najpopularniejsze dania z smacznym i chrupiącym kurczakiem będą dla nich wzmocnieniem, pozwolą na chwilę wytchnienia i choć w części pokażą im naszą ogromną wdzięczność za ich ciężką pracę – powiedział Bartosz Pęczalski, brand president KFC.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bezpłatne posiłki trafią do placówek medycznych m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi czy Szczecinie. Wszystkie dania są przekazywane w ramach dostawy bezkontaktowej.

KFC od początku pandemii wspiera pracowników służby zdrowia. Podczas pierwszej fali, pracownicy restauracji KFC samodzielnie dowozili bezkontaktowo jedzenie do szpitali, pokazajuąc swoją ogromną chęć niesienia pomocy w tym czasie. Następnie, aby jeszcze bardziej zwiększyć skalę działania, marka przyłączyła się do akcji #WzywamyPosiłki, w ramach której udało się przekazać ponad 13 tys. posiłków do placówek szpitalnych, stacji pogotowia i punktów laboratoryjnych. We wszystkich restauracjach sieci KFC w Polsce wciąż obowiązuje dla tej grupy dedykowana 10% zniżka na wszystkie zamówienia oraz serwowana jest bezpłatna kawa lub herbata.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij