Pierwsza wirtualna kasa fiskalna w formie mobilnej aplikacji jest już gotowa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsza wirtualna kasa fiskalna w formie mobilnej aplikacji jest już gotowa

Stworzona przez markę Novitus, należącą do Grupy Comp i platformę Bolt eKasa to wirtualna kasa fiskalna w formie mobilnej aplikacji. Rozwiązanie uzyskało certyfikację Głównego Urzędu Miar i otwiera nowe możliwości dla branży transportowej.

Innowacyjne rozwiązanie w formie mobilnej aplikacji, które każda flota lub kierowca z własną działalnością gospodarczą, korzystający z aplikacji Bolt może pobrać na urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, odpowiada na wymagania stawiane przez ustawodawcę. Pasażerowie przed realizacją przejazdu otrzymają informacje o jego koszcie, a po kursie e-paragon wysłany na wskazany adres e-mail. Jednocześnie kopia e-paragonu będzie przekazywana do Ministerstwa Finansów. Aplikacja była konsultowana z Ministerstwem Finansów oraz Głównym Urzędem Miar i otrzymała wymaganą certyfikację, która potwierdza jej gotowość do użytku i zapewnia transparentność podatkową transakcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

eKasa stworzona przez Novitus i Bolt jest bezpieczna oraz łatwa w obsłudze. By skorzystać z tego rozwiązania wystarczy, że kierowca będzie miał uruchomioną aplikację na swoim urządzeniu mobilnym. Rozwiązanie jest intuicyjne i nie wymaga specjalnych szkoleń. Kasa będzie opłacana w modelu Pay-As-You-Go – symboliczna opłata będzie naliczana tylko w tygodniu, w którym kierowca zrealizował przejazd (jeśli przejazd nie był realizowany, to nie ma opłaty).

– Dotychczasowe doświadczenia platformy Bolt w budowania bezpiecznej i niezawodnej platformy miejskiej mobilności pozwoliły nam stać się partnerem dla administracji publicznej w procesie dostosowywania przepisów prawa w wielu krajach. Tworzenie efektywnych i prostych do wdrożenia rozwiązań, których celem jest zapewnienie wszystkim graczom rynkowym równych szans jest naszym celem. Chcemy by Polacy, którzy tak ciepło przyjęli platformę Bolt, mogli dalej korzystać z naszego modelu biznesowego – kierowcy cieszyli się najlepszymi zarobkami, a pasażerowie atrakcyjnymi cenami – dodał Łukasz Stachowiak, country manager Bolt w Polsce.

Dodatkowo, w ramach dostosowania się do nowych przepisów, Bolt już w październiku zadbał o to, by wszystkie floty współpracujące z platformą posiadały licencję taxi i odpowiednio oznakowany pojazd, a kierowcy mieli aktualne badania medyczne i psychologiczne w ramach przygotowań do wejścia w życie znowelizowanej ustawy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij