Organizatorzy Goteborg Film Festival 2021 wyślą jedną osobę na tygodniowy maraton filmowy w latarni morskiej na bezludnej wyspie

Organizatorzy Goteborg Film Festival 2021 wyślą jedną osobę na tygodniowy maraton filmowy w latarni morskiej na bezludnej wyspie

Organizatorzy tegorocznego festiwalu filmowego w Goteborgu przygotowali dla kinomaniaków nie lada gratkę – w ramach wydarzenia wyślą jedną osobą na tygodniowy maraton filmowy w latarni morskiej na bezludnej wyspie.

Z uwagi na wciąż panującą pandemię koronawirusa Goteborg Film Festival 2021 w tym roku odbędzie się w formie wirtualnej. W związku z tym organizatorzy wydarzenia postanowili przygotować niepowtarzalną niespodziankę dla jednego z uczestników festiwalu.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach akcji organizowanej przez twórców festiwalu filmowego w Goteborgu, jedna osoba będzie miała możliwość obejrzenia przez tydzień sześćdziesięciu festiwalowych premier na dużym ekranie. To jednak nie wszystko – tak zwane „The Isolated Cinema” („Pojedyncze kino”) jest położone na leżącej na Morzu Północnym bezludnej wyspie Pater Noster i mieści się w latarni morskiej.

Osoba, która weźmie udział w tym niecodziennym eksperymencie, będzie całkowicie odizolowana od świata przez siedem dni, zaś jej jedynym zajęciem będzie oglądanie festiwalowych filmów. Uczestnik będzie mieć też możliwość prowadzenia internetowego pamiętnika wideo, by za jego pośrednictwem opowiadać o obejrzanych produkcjach, a także o niecodziennym doświadczeniu, jakie oferuje „The Isolated Cinema”.

„Pojedyncze kina” pojawią się też w dwóch innych miejscach – w hali sportowej Scandinavium w Goteborgu oraz w kinie Draken w tymże mieście. Tam również wyłącznie jedna osoba będzie miała możliwość obejrzenia festiwalowych filmów na dużym ekranie.

Aby wziąć udział w eksperymencie, należy po prostu zgłosić chęć uczestniczenia w festiwalu, który odbędzie się w dniach od 29 stycznia do 8 lutego br. Spośród wszystkich osób, organizatorzy wybiorą trzech uczestników, którzy będą mieli okazję przeżyć niesamowite chwile podczas samotnego maratonu filmowego. 

PS

W ubiegłym roku 20 najbardziej prestiżowych festiwali filmowych na świecie – m.in. Cannes, Sundance, Tribeca czy Berlinale – połączyło się w jedno wydarzenie pod hasłem „We Are One”. Co więcej, odbyło się ono w internecie i było dostępne dla każdego.

PS2

Kino samochodowe to już przeżytek – teraz czas na kino na wodzie. W zeszłym roku mieszkańcy Paryża mieli okazję oglądać w plenerze seanse, siedząc na elektronicznych łódkach.

PS3

W sierpniu 2020 roku w Wielkiej Brytanii odbył się koncert na miarę naszych „nowych” czasów – fani bowiem oglądali występ ze specjalnie zamontowanych przy scenie platform.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij