IKEA umieściła w sklepach atrapy PS5 i Xbox Series X – klienci mogą sprawdzić, które meble pomieszczą nowe konsole

IKEA umieściła w sklepach atrapy PS5 i Xbox Series X – klienci mogą sprawdzić, które meble pomieszczą nowe konsole

Konsole PS5 i Xbox Series X wydają się za duże na Wasze obecne meble? IKEA przychodzi z pomocą – w niektórych swoich sklepach marka umieściła atrapy najnowszej generacji sprzętów gamingowych, aby pomóc klientom w wybraniu odpowiedniej szafki, która je pomieści.

IKEA już niejednokrotnie udowodniła, że dba o swoich klientów na rozmaite sposoby. Tym razem inicjatywa marki może wydać się niektórym dość śmieszna, lecz dla osób, do których jest kierowana – jest wręcz niezbędna.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja dotyczy najnowszych konsol PS5 i Xbox Series X, które niedawno zadebiutowały na rynku, a raczej ich wyglądu – design urządzeń był bowiem tematem wielu dyskusji, czy nawet żartów w branży gamingowej i nie tylko. Duże gabaryty i dziwaczne kształty sprzętów były też nierzadko krytykowane przez fanów marek Sony i Microsoft.

IKEA postanowiła więc wyjść naprzeciw klientom planującym zakup konsoli nowej generacji – czy to PS5 czy Xbox Series X – a jednocześnie martwiących się o to, które meble będą w stanie je pomieścić. Marka bowiem umieściła w niektórych swoich marketach atrapy konsol, których wymiary i kształt w pełni odpowiadają najnowszym modelom sprzętu gamingowego. Na kartonowych makietach znalazły się również dokładne wymiary, które z pewnością pomogą klientom w wybraniu odpowiedniej szafki na multimedia.

Zdjęcie atrapy konsol udostępnił użytkownik portalu Reddit i na podstawie komentarzy, które pojawiły się pod fotografią możemy wywnioskować, że akcja marki IKEA wydaje się być naprawdę pomocna.

zdjęcie: reddit.com

PS

Z okazji premiery swojej najnowszej konsoli marka Sony zainicjowała niekonwencjonalną akcję w londyńskiej przestrzeni miejskiej – w jej ramach charakterystyczne znaki znajdujące się przy wejściu do londyńskiego metra zostały przemienione w ikony PlayStation.

PS2

Marka KFC postanowiła dać prztyczka w nos dwóm popularnym brandom – Sony i Microsoft – które od kilku lat prowadzą między sobą „wojnę” o to, kto wyprodukował lepszą konsolę i w humorystyczny sposób zapowiedziała wprowadzenie na rynek swojego własnego sprzętu gamingowego – KFConsole.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij