ARIADNEXT wybiera Personal PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ARIADNEXT wybiera Personal PR

Personal PR wprowadzi kolejną markę europejską na rynek polski. Francuska firma ARIADNEXT, wiodący europejski dostawca usług identyfikacji cyfrowej, w drodze konkursu wybrał Personal PR do działań z zakresu komunikacji strategicznej i media relations.

Rozmowy mające na celu wyłonienie agencji, która komunikacyjnie wprowadzi ARIADNEXT na rynek polski trwały kilka miesięcy. Spośród kilku agencji zaproszonych do konkursu ofert, Personal PR przedstawiło rozwiązania najlepiej dostosowane do oczekiwań firmy. Dodatkowo doświadczenie agencji w zakresie PR międzynarodowego i dotychczasowe sukcesy na tym polu miały wpływ na ostateczną decyzję zarządu ARIADNEXT.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Personal PR pracę dla ARIADNEXT rozpocznie przygotowaniem strategii komunikacji na pierwsze miesiące 2021 roku, zadba o prezentację marki w mediach oraz zrealizuje działania z zakresu market intelligence.

ARIADNEXT to kolejna marka z zagranicy, która wybiera Personal PR do zaplanowania komunikacji oficjalnego wejścia marki na rynek polski. Agencja współpracuje już z firmami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Litwy, Francji czy Hiszpanii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij