Bartosz Lasota dołcza do zespołu Icon Strategies

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bartosz Lasota dołcza do zespołu Icon Strategies

Z początkiem stycznia br. do zespołu Icon Strategies dołączył Bartosz Lasota. Na stanowisku konsultanta będzie wspierał zespół agencji w działaniach z obszaru współpracy z mediami i public affairs prowadzonych na rzecz obecnych klientów agencji.

Bartosz Lasota od przeszło dekady związany jest z branżą komunikacyjną. Pełnił funkcję specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej w europejskiej siedzibie głównej UPS w Brukseli oraz specjalisty ds. public affairs w globalnej siedzibie głównej Deutsche Post DHL w Bonn. Pracując w Belgii odpowiadał też m.in. za działania public affairs European Business Summit. Był akredytowanym asystentem Parlamentu Europejskiego. Przez ponad rok współpracował ściśle komisarzem UE ds. rynku wewnętrznego i usług, odpowiadając m.in. za współpracę z mediami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Bartosz to specjalista wysokiej klasy z bardzo dużym doświadczeniem w obszarze międzynarodowego PR. To dla nas szalenie istotne, ponieważ obecnie w większości pracujemy z klientami zagranicznymi raportując bezpośrednio do globalnych działów komunikacji i wspólpracując ze specjalistami z Wielkiej Brytanii, Norwegii czy Malezji – mówi Michał Sobiło, dyrektor zarządzający Icon Strategies.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij