Marka piwa Namysłów postawiła na Plej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka piwa Namysłów postawiła na Plej

Agencja Plej wygrała przetarg na przygotowanie i realizację tegorocznej komunikacji marki Namysłów z portfolio Grupy Żywiec. Współpraca obejmuje strategię, koncept kreatywny oraz realizację komunikacji marki w 2021 roku. Kampania prowadzona będzie w kanałach ATL i digital.

Piwo marki Namysłów warzone jest wyłącznie w wyjątkowym browarze regionalnym w Namysłowie, jednym z najstarszych działających w Polsce, szczycącym się 700-letnią tradycją i będącym dumą regionu. Powstaje w oparciu o naturalne składniki, a proces fermentacji przebiega z wykorzystaniem tradycyjnych otwartych kadzi fermentacyjnych, dzięki czemu piwo Namysłów słynie z tradycyjnego smaku i wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem. Nowa komunikacja ma na celu odświeżenie wizerunku marki i przybliżenie jej obecnym i nowym konsumentom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Namysłów to pierwsza piwna marka, z jaką mamy przyjemność współpracować od strony strategicznej i komunikacyjnej. To kolejny wyjątkowy produkt z tradycją, mocnym osadzeniem regionalnym, obecny w wymiarze ogólnopolskim, który będziemy mieli szansę obsługiwać w naszej agencji – przekonuje Łukasz Gumowski, creative partner z Plej.

Agencja Plej znana jest z szerokiej obsługi operatora komórkowego PLAY w zakresie digitalu wraz z social mediami i influence marketingiem, webdevelopmentu, BTL i eventów oraz współpracy z marką Piątnica (ATL, digital), dla której w 2018 roku stworzyła platformę komunikacyjną „Z Piątnicy, no bo skąd”. Do grona stałych klientów Plej należą także Energizer, z którym agencja współpracuje w digitalu na 44 rynkach, jak również m.in. Continental, Andros, PZU czy Oriflame.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij