Super Bowl 2021 – przegląd najciekawszych reklam

Super Bowl 2021 – przegląd najciekawszych reklam

Tegoroczny Super Bowl już za kilka dni, w związku czym postanowiliśmy wybrać najciekawsze spoty, które zostaną zaprezentowane podczas finałowej przerwy.

7 lutego br. odbędzie się tegoroczne wydarzenie Super Bowl. I choć z uwagi na pandemię koronawirusa niektóre marki – m.in. Kia, Budweiser, Coca-Cola – ogłosiły, że w tym roku nie zaprezentują swoich reklam, a w zamian za to budżet na zakup czasu antenowego przeznaczą na szczytny cel, to mimo wszystko możemy się spodziewać, że podczas finałowej przerwy zobaczymy naprawdę bogaty wachlarz spotów takich brandów, jak Amazon, Cheetos czy Uber Eats.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze reklamy, które pojawią się podczas tegorocznego Super Bowl 2021. 

#1 Cheetos – It Wasn’t Me

W spocie marki Cheetos w roli głównej występują aktorzy Mila Kunis oraz Ashton Kutcher – prywatnie małżeństwo. Towarzyszy im wokalista Shaggy wraz ze swoją iście chwytliwą piosenką.

#2 Amazon: Alexa’s Body

Amazon w końcu pokazał, jak wygląda słynny asystent głosowy Alexa. Wiedzieliście, że ma szcześciopak? ;)

#3 Dorritos: Flat

W humorystycznym spocie Dorritos stworzonym z okazji Super Bowl 2021 spłaszczony Matthew McConaughey reklamuje nowe chrupki marki, tym razem w wersji 3D.  

#4 Michelob ULTRA: Happy

W swoim najnowszym spocie marka Michelob ULTRA nawiązuje do sportu i odnoszenia sukcesów przez światowej sławy sportowców, którzy świętują je w doborowym towarzystwie – wśród swoich przyjaciół i piwa Michelob ULTRA.

#5 Uber Eats: Wayne's World & Cardi B's Shameless Manipulation

Uber Eats zachęca do wspierania lokalnych restauracji – i robi to w iście iekonwencjonalny sposób.

#6 Toyota: Jessica Long's Story

W swoim nowym spocie Toyota zaprezentowała historię Jessiki Long – 13-krotnej złotej medalistki Paraolimpiady, która w swoim życiu zmierzyła się z wieloma przeciwnościami losu i mimo to, nigdy nie straciła ducha walki. 

#7 Bud Light – Legends

Mimo że Budweiser ogłosił, że nie pokaże swojej reklamy podczas Super Bowl 2021, to wiemy już, że inna marka należąca do koncernu – Bud Light – zaprezentuje swój spot. Tym razem z własną wersją Avengersów.

#8 Squarespace – 5 to 9

A na koniec wesoły i podnoszący na duchu spot marki Squarespace, wyreżyserowany przez Damiena Chazelle, zdobywcę Oscara w kategorii „Najlepszy reżyser" za film La La Land. Wisienką na torcie jest chwytliwa piosenka w wykonaniu Dolly Parton. 

PS

Sprawdźcie, które reklamy z ubiegłorocznego Super Bowl podbiły serca ekspertów. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij