Paweł Adamczyk dołącza do Zenith

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paweł Adamczyk dołącza do Zenith

Paweł Adamczyk obejmuje stanowisko communications & business director w Zenith Polska. Zarządzać będzie zespołami odpowiedzialnymi za strategię, planowanie i zakup mediów na rzecz Klientów: Wedel, Sephora oraz Disney.

Paweł Adamczyk doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w MediaCom, gdzie przez niemal 9 lat koncentrował się na projektach realizowanych na rzecz klientów Procter&Gamble w kategoriach Oral Care, Feminine Care, Home Care, Baby Care, Hair Care na 10 rynkach Europy Środkowej. W jego portfolio znajdują się m.in. kampanie dla: Pampers, Oral B, Always, Blend-a-Med, Head&Shoulders, Naturella, Tampax, Max Factor, Braun a także perfumerii Douglas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Adamczyk specjalizuje się we współpracy z klientami scentralizowanymi, wdrażaniu rozwiązań komunikacyjnych opartych o planowanie ekonometryczne, jak również w tworzeniu strategii komunikacji marek wykorzystujących dane.

Na swoim koncie posiada nagrody i wyróżnienia w konkursach tj.: Festival of Media Europe, Effie, Innovation Awards oraz Polish eSport Awards.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij