23. urodziny najstarszego e-commercu w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

23. urodziny najstarszego e-commercu w Polsce

Platforma Komputronik.pl to najdłużej działający sklep internetowy w Polsce, który swoją działalność zaczynał w 1998 roku. W lutym obchodzi swoje 23-cie urodziny. Z tej okazji wszyscy klienci mogą liczyć na specjalne rabaty sięgające nawet 75%. Urodzinowa promocja potrwa aż do niedzieli 21 lutego.

Komputronik.pl to najdłużej działająca platforma w Polsce, która wystartowała w 1998 roku. Szybko stała się liderem rynku wyznaczając trendy w branży. Dostrzegając ogromny potencjał zakupów online na uruchomienie swoich sklepów internetowych decydowały się kolejne marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Miniony rok był przełomowy dla branży e-commerce. Pandemia koronawirusa spowodowała, że zakupy online stały się codziennością. Jak wynika z raportu PMR oraz eMarketer Polska może pochwalić się największymi zwyżkami w handlu internetowym w ostatnich miesiącach. W porównaniu z czasem sprzed lockdownu ruch w e-sklepach wzrósł o 26%, podczas gdy średnia globalna to 16%. Jak wynika z najnowszych danych firmy Tpay wartość obrotów w przypadku elektroniki wzrosła w okresie pandemii aż o 430%.

Urodzinowy zjazd cenowy – taniej nawet o 2 800 zł

Z okazji 23-ich urodzin swojej platformy Komputronik przygotował specjalny pasaż urodzinowy, w którym można znaleźć kilkaset produktów, m.in.: laptopy, komputery PC, smartfony, monitory, akcesoria i peryferia, sprzęt AGD i RTV. Rabaty sięgają nawet 75%! Wśród przecenionych produktów znajdą się m.in. Samsung Smart Monitor S27AM500NUX czy Accura USB-C.

Wielka kumulacja urodzinowego świętowania odbędzie się w niedzielę 21 lutego. Wówczas klienci będą mogli kupić wybrany sprzęt z rabatami sięgającymi nawet 2 800 zł!

Przez cały tydzień na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Komputronik będą pojawiać się największe okazje dnia. Dodatkowo Komputronik przygotował specjalny konkurs urodzinowy z atrakcyjnymi nagrodami, dlatego warto śledzić profile marki, by być na bieżąco z najświeższymi ofertami. Ponadto klienci będą mogli skorzystać z urodzinowych rat 12 x 0 RRSO 0%.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij