Ruszyła kampania Pizza Hut wspierająca promocję nowej oferty „Twój Box”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła kampania Pizza Hut wspierająca promocję  nowej oferty „Twój Box”

Ruszyła kampania Pizza Hut wspierająca sprzedaż nowej oferty, „Twój Box”, w ramach której klienci zamówią swoją ulubioną pizzę wraz z dwoma wybranymi dodatkami w specjalnej cenie.

Kampania swoim zasięgiem obejmuje spoty wideo na kanałach społecznościowych Pizza Hut (m.in. YouTube) i popularnych serwisach VOD, a także kampanię banerową na serwisach tematycznych dopasowanych do grupy docelowej. Zaplanowana została również promocja w miejscu sprzedaży, w ramach której w restauracjach Pizza Hut pojawiły się dedykowane materiały POS, w tym: plakaty, wyklejki, wielkoformatowe banery i roll upy. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaChoice. Na początku marca rozpocznie się także ogólnopolska kampania OOH we wszystkich dużych miastach, koordynowana przez Media Directions, której częścią będą m.in.: tablice reklamowe, bilbordy, citylighty oraz wiaty przystanków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twój Box solo i w pakiecie

Twój Box to zestaw idealny dla jednej osoby w cenie od 24,99 zł, składający się z pizzy i dwóch dodatków spośród trzech opcji do wyboru: aromatycznych skrzydełek z kurczaka, rolsów z szynką zapieczonych w grillowanej tortilli z mozzarellą czy chrupiącego pieczywa czosnkowego. To doskonały pomysł szczególnie dla tych, którzy nie mają czasu czy ochoty na gotowanie. Pizza Hut oferuje odbiór zamówienia na wynos w 10 min lub wygodną, bezkontaktową dostawę w 30 minut, dzięki czemu posiłek dociera pod drzwi pachnący i gorący. Dla tych natomiast, którzy lubią spędzać czas w większym gronie, marka przygotowała dodatkową super promocję, czyli zestaw składający się z trzech Boxów, przy wyborze którego można oszczędzić aż 15 zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij