Mateusz Morawiecki w wieku 11 lat obalił „imperium zła” – przekonuje Polska Fundacja Narodowa w nowym spocie

Mateusz Morawiecki w wieku 11 lat obalił „imperium zła” – przekonuje Polska Fundacja Narodowa w nowym spocie

Polska Fundacja Narodowa zaprezentowała drugi spot stworzony w ramach serii „Poland: the Royal Tour”. W filmie został przedstawiony premier Polski Mateusz Morawiecki, który jako nastolatek „przyczynił się do upadku »imperium zła«”.

„Poland: the Royal Tour” to zapoczątkowany w 2019 roku projekt, który został zrealizowany przez Polską Fundację Narodową we współpracy z Peterem Greenbergiem, amerykańskim dziennikarzem i redaktorem podróżniczym stacji CBS News. Teraz PFN zaprezentowało drugi spot, w którym przedstawiono premiera Polski Mateusza Morawieckiego jako „światowego lidera”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z trwającego niewiele ponad minutę filmu dowiadujemy się też, że polityk w wieku zaledwie 11 lat „rozpoczął w podziemiu walkę o wolność”. Co więcej, jak zauważył narrator spotu, nim skończył 19 lat, Mateusz Morawiecki był wielokrotnie porywany, aresztowany i bity przez SB, a także „przyczynił się do upadku »imperium zła«”.

PS

23 stycznia 2020 roku Polska Fundacja Narodowa opublikowała na Twitterze nietypową animację, która przedstawiała „rozmowę” Hitlera i Stalina – wspólnie uzgadniali tam m.in. atak na Polskę. Internauci szybko skrytykowali akcję PFN, w efekcie czego konwersacja została po chwili usunięta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij