Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Z początkiem 2021 roku Anita Ryng objęła stanowisko dyrektorki ds. komunikacji w IKEA Retail, zastępując czasowo nieobecną Katarzynę Broniarek.

Anita Ryng dołączyła do IKEA Retail trzy lata temu jako menedżerka ds. współpracy z Sektorem Publicznym w dziale komunikacji. Od stycznia 2021 pełni funkcję rzeczniczki prasowej IKEA Retail w Polsce oraz dyrektorki ds. komunikacji, odpowiadając za prowadzenie i rozwijanie strategii komunikacji IKEA w Polsce, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W zespole, wspólnie z Anitą Ryng, współpracują: Aneta Gil, liderka ds. Komunikacji Zewnętrznej, Katarzyna Mroczkowska, menedżerka ds. Procesów Komunikacyjnych, Maciej Krzyczkowski, menedżer ds. Współpracy z Sektorem Publicznym, Małgorzata Jezierska koordynatorka ds. Komunikacji Komercyjnej i PR Produktu oraz Krzysztof Janiak, koordynator ds. Komunikacji.

Poprzednio Anita Ryng pracowała w sektorze publicznym i zajmowała się m.in. współpracą międzynarodową oraz funduszami unijnymi. Odpowiadała także za wspieranie politycznej i gospodarczej współpracy między Polską i Niderlandami w Ambasadzie RP w Hadze.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij