Anita Włodarczyk polską Barbie Shero – lekkoatletka w gronie najbardziej inspirujących kobiet świata

Anita Włodarczyk polską Barbie Shero – lekkoatletka w gronie najbardziej inspirujących kobiet świata

Barbie po raz kolejny wyróżniła wybitne liderki, sportsmenki i artystki. Tym razem swoją Barbie Shero otrzymała polska lekkoatletka, dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem – Anita Włodarczyk.

Wyróżnienie Barbie Shero, przyznawane jest od 2015 roku inspirującym osobowościom. Do tej pory trafiło niemal do 50 kobiet z 18 krajów. Ta globalna inicjatywa jest nie tylko konceptem na nagradzanie wybitnych kobiet, ale także jednym ze sposobów pobudzania u dziewczynek ich nieograniczonego potencjału.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszą Polką, do której w 2018 roku trafiło wyróżnienie Barbie Shero, była dziennikarka i podróżniczka – Martyna Wojciechowska. Doceniono ją za wyjątkową pasję, wewnętrzną siłę oraz determinację w osiąganiu celów, a przede wszystkim za inspirowanie milionów kobiet i młodych dziewczyn do realizacji swoich marzeń. Natomiast w 2019 roku wyróżnienie trafiło do Iwony Blecharczyk, zawodowego kierowcy samochodów ciężarowych, za odważne marzenia i konsekwencję w ich realizowaniu.

Teraz marka Barbie ponownie ogłosiła listę wybitnych kobiet z całego świata, które otrzymały zaszczytne wyróżnienie. Wśród nich znalazła się kolejna Polka – lekkoatletka, dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem. Mowa tutaj oczywiście o Anicie Włodarczyk.

Jak mówią przedstawiciele marki Barbie, Anita Włodarczyk od lat jest wzorem i inspiruje młodych ludzi. Wyróżnieniem Barbie Shero została doceniona za niezwykłą determinację i upór w dążeniu do celu. Za odwagę i siłę, które pozwoliły jej nie tylko odnosić spektakularne sukcesy, ale także mierzyć się ze sportowymi wyzwaniami. Wybitne okazały się także szczerość i wiarygodność, z jaką Anita wspiera i motywuje młodych sportowców do poszukiwania własnej drogi i konsekwentnej walki o siebie.

Oprócz Anity Włodarczyk w tym roku wyróżnieniem Barbier Shero uhonorowano również sześć innych Europejek.

PS

Marka Barbie postanowiła uhonorować kobiety, które odnoszą sukcesy w świecie sportu – wyróżnienie Barbie Shero 2020 otrzymały m.in. Dina Asher-Smith, najszybsza brytyjska biegaczka i Olga Kharlan, ukraińska szablistka i 5-krotna Mistrzyni Świata.

PS2

Firma Mattel niedawno ogłosiła wprowadzenie nowych, zróżnicowanych modeli lalek w kolekcji Fashionistas. Już wkrótce w ofercie marki będzie m.in. Barbie bez włosów, z bielactwem, ze złotą protezą, czy też Ken z rudymi włosami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij