Wojciech Chojnacki członkiem jury konkursu RegioStars 2012

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wojciech Chojnacki członkiem jury konkursu RegioStars 2012

W tegorocznej edycji konkursu RegioStars wśród jury zasiadł Wojciech Chojnacki z Symetrii. Polak wspólnie z przedstawicielami Portugalii oraz Niemiec zdecydował o przyznaniu statuetki RegioStars 2012 w kategorii „Informacja i komunikacja”.

Nagroda RegioStars została ustanowiona w 2008 roku i od tego czasu jest wręczana innowacyjnym projektom wyznaczającym najlepsze praktyki w Europie. Celem konkursu jest docenienie przedsięwzięć, które poprzez swoją oryginalność mogą stać się inspiracją dla innych regionów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Obrady jury składały się z kilku etapów. W ramach jednego z nich kandydaci do nagrody mieli okazję zaprezentować swoje projekty przed całą kapitułą konkursu i odpowiedzieć na pytania. Trzeba jednak podkreślić, że o zwycięstwie w każdej kategorii decydowała wartość merytoryczna projektu, a nie efektowność prezentacji – komentuje Chojnacki.

Jedna z głównych nagród powędrowała do Internatowej Mapy Projektów Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. W swojej kategorii Polska okazała się lepsza od finalistów z Węgier, Holandii oraz współpracujących ze sobą Łotwy i Estonii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij